Źródła Wideo 475 Views

  • Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 1080p ezalukaj.pl
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3

Jan. 25, 2019Poland100 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 3 głosy
what going on?

Opis całego filmu:

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 – Oglądaj Online

Jak oceniamy cały film Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3?

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 w dostępnej wersji hd i online to kontynuacja znanej i lubianej w Polsce komedii z lat 80-tych. Za scenariusz odpowiada Ilona Łepkowska a reżyserem jest Kordian Piwowarski. Akcja głównego wątku dzieje się we wsi Brzózki tak jak było to w poprzednich częściach tego filmu. Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) jest dyrektorką miejscowej szkoły, w której prowadzi zajęcia. Mieszka ona ze swoją matką (Katarzyna Łaniewska), pod jednym dachem. Niespodziewanie do kraju wraca jej syn Marcin, który mieszkał dotąd w Amsterdamie. Przyjeżdza z pomysłem rozkręcenia własnego biznesu, nad którym myślał od dłuższego czasu. Chłopak otwiera w Brzózkach dyskotekę pod przykrywką nielegalnej uprawy konopi indyjskich. 

Film Kordiana Piwowarskiego pod względem scenariuszu jest do kitu, nie niesie on za sobą żadnych pozytywnych wrażeń. Duża liczba wątków, nie połączonych ze sobą utrudnia jeszcze bardziej zrozumienie tego co miał na myśli sam reżyser. Sam do końca nie mogę zrozumieć o co w tej produkcji chodziło. Jest to bardziej zlepek scen, które mają być śmieszne i rozrywkowe. Film trwa 1,5 godziny więc jeżeli gustujesz w poprzednich częściach tego filmu to zachęcam do obejrzenia tej części Kogel Mogel 3.

kogel mogel 3 zalukaj

Nie wiem do końca o czym miał być cały film Kogel Mogel 3 

Nie mam pojęcia, czy powinien to być Miszmasz, czy Kogel Mogel 3 online. Jest to raczej połączenie żartów scenicznych niż pełnoprawnej narracji, w której te same zasady przyczyny i skutku są takie same. Łatwiejsze do zarządzania wydarzenia w historii nie są uzasadnione, zdarzają się tylko dlatego, że programiści ich potrzebują. W efekcie często zaskakują ich motywy bohaterów, którzy zwykle chodzą po ekranie, nie robiąc zbyt wiele. To, co scenarzystka Ilona Łepkowska i reżyser Kordian Piwowarski uważają za zabawne, jest często nie tylko absurdalne, ale wręcz wstydliwe. Ile razy widzisz żart o wnuku, który zdecydował się użyć stodoły do ​​zasadzenia marihuany? Nie wspominając już o tym, że dwaj starsi bohaterowie wioski są smutni i nieskończenie życzliwi dla stawów. Ale cała historia rozgrywa się w świecie, w którym akcja nie ma konsekwencji. Mężczyzna może wyjść z domu, jeśli zatrzaskuje drzwi i mówi, że się przeprowadza, a nikomu (w tym jego córce) nie jest trudno zacząć ożenić się z inną kobietą, a później rozmawiać o rozwodzie. Innymi słowy, cały scenariusz Kogel Mogel 3 wygląda jak plątanina kół otoczona ogniem.

Nikodemus Rozbicki i Alexander Hamkało zagrali kilka przyjemnych i przyjemnych scen. Piotrus zagrał Macieja Zakościelnego. Raczej wyraz twarzy, ale gdzie i kiedy zademonstrował swoje umiejętności, to niewiele. Grazina Blecka-Kolska i Cassia w starożytności były wielkością PRL Warszawa z dzisiejszej stolicy. Miejsce jest zwykle takie samo, ale jest inaczej. Jak często widzieliśmy niesamowite role w teatrze, Małgorzata Rożniatowska została kontuzjowana i powiedziała, że ​​udawała kobietę palącą marihuanę.

miszmasz czyli kogel mogel 3 online

Zdecydowanie poprzednie dwie części filmu były lepsze 

Niestety, wszystko jest mocno dyskutowane: nie ma szybkiego spisku, wszystko – język – zawiedzie, nie wiemy, co myślała Łepkowska? Jaki był motyw przewodni trzeciego motywu? Ukryta miłość, która zawsze była w sercu Wolania. Gdyby ten wątek został pokręcony, cały film mógłby wyrosnąć w dawnej atmosferze, ale w dzisiejszych czasach to już koniec, a teraz jest ogromna muzyka grana na żywo i na żywo. Martins kontrolują to w najwyższym stopniu. Wydarzeniu towarzyszyło wspaniałe uczucie, że sceny zostały wyrzeźbione, że czegoś brakuje. Panuje kompletny chaos. Jak się później okazało, Anna Mucha napisała, że ​​niektóre sceny są faktycznie rzeźbione, np. gdzie skutecznie uwodzi nowego Zawada.

Kogel Mogel dvd, należy przyjąć, że był to test na transkrypcję, którego największym sukcesem nie była dotychczas transformacja ustrojowa. Ale sequel reżysera to nie tylko scenariusz do jego telenoweli. W tym celu wykorzystuje historyczne wady, które mogą zaskoczyć tych, którzy nie widzieli jeszcze pełnego odcinka Opery mydlanej TVN. Serial, ożywiony przez znajome twarze, wyszedł z biura zbyt późno, jakby nie wiedzieli, ile to potrwa i jak by się czuł dla nowej publiczności.

O czym opowiada produkcja Misz masz Kogel Mogel 3 w super wersji online?

Największym problemem związanym z Kogel 3 jest jego definicja. Możemy wspomnieć o kilku rzeczach – Marcinie (Nikodemus Rozbicki), który robi marihuanę w hangarach swojej babci (w końcu wrócił z Holandii, a narkotyki są legalne – tu chce hiperbolizować, ale to tak naprawdę jego historia), Kasia, tam. … niezadowolony (?) i samotny Profesor Wołański dużo pije, nudzi się życiem, a Barbara Wolańska (Ewa Kasprzyk) znajduje miejsce G i wskazuje na, zabawny żart – dildo w swoim porannym programie i słuchaj powietrza. Krótko mówiąc, Miszmasz dosłownie używa swojej nazwy, aby połączyć zmęczenie z zaletami Kogel Mogel, tanim romansem, kampanią antyceramiczną i surrealistycznym atakiem ogrodników na rytm czeskiego wilka.

Pomimo tego, co myślałem o tym filmie, okazało się, że nie pasuje do poprzednich, ponieważ nie był prawdziwy. Po tych 30 latach wiele się zmieniło i programiści nie zawsze mogą zadowolić widza, zwłaszcza jeśli sequel jest tak daleko. Dużym plusem jest to, że grali z Nikodemem Rozbickim, bo grał dobrze, a nie możemy zapomnieć o jego małżeństwie z Goździkiem, przez co się rozerwał. Mam nadzieję, że nie oceniasz filmu na podstawie wybranego opakowania. Przekonała ją tylko Agnieszka i jej staromodne stroje. Muzyka i piosenki wilków plus.

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Original titleMiszmasz, czyli Kogel Mogel 3
IMDb Rating3.7 344 votes
TMDb Rating5.6 22 votes

Reżyser

Obsada

Grażyna Błęcka-Kolska isKatarzyna Zawada
Katarzyna Zawada
Ewa Kasprzyk isBarbara Wolańska
Barbara Wolańska
Zdzisław Wardejn isProfesor Marian Wolański
Profesor Marian Wolański
Aleksandra Hamkało isAgnieszka Wolańska
Agnieszka Wolańska
Nikodem Rozbicki isMarcin Zawada
Marcin Zawada
Maciej Zakościelny isPiotr Wolański
Piotr Wolański
Katarzyna Skrzynecka isMarlena Wolańska
Marlena Wolańska
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Think Like a Dog
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
Koty
Baywatch. Słoneczny patrol
El robo del siglo
Elvis from Outer Space
Le prince oublié
Wilk z Wall Street
Spycies
Wynajmij sobie chłopaka
Mój przyjaciel szpieg
Pewnego razu… w Hollywood
×
Udanego seansu!