CAŁY FILM Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 - ZALUKAJ ONLINE

Jan. 25, 2019Poland100 Min.PG
Twój głos: 5
5.4 5 głosy

Opis filmu

Polski film fabularny, trzecia część komedii obyczajowej Kogel-mogel z 1988. Film wyreżyserował Kordian Piwowarski, producentem jest spółka MTL Maxfilm, a premiera odbyła się 25 stycznia 2019. 

Gdzie oglądać cały film Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 online?

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 w dostępnej wersji hd i online to kontynuacja znanej i lubianej w Polsce komedii z lat 80-tych. Za scenariusz odpowiada Ilona Łepkowska a reżyserem jest Kordian Piwowarski. Akcja głównego wątku dzieje się we wsi Brzózki tak jak było to w poprzednich częściach tego filmu. Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) jest dyrektorką miejscowej szkoły, w której prowadzi zajęcia. Mieszka ona ze swoją matką (Katarzyna Łaniewska), pod jednym dachem. Niespodziewanie do kraju wraca jej syn Marcin, który mieszkał dotąd w Amsterdamie. Przyjeżdza z pomysłem rozkręcenia własnego biznesu, nad którym myślał od dłuższego czasu. Chłopak otwiera w Brzózkach dyskotekę pod przykrywką nielegalnej uprawy konopi indyjskich. 

Film Kordiana Piwowarskiego pod względem scenariuszu jest do kitu, nie niesie on za sobą żadnych pozytywnych wrażeń. Duża liczba wątków, nie połączonych ze sobą utrudnia jeszcze bardziej zrozumienie tego co miał na myśli sam reżyser. Sam do końca nie mogę zrozumieć o co w tej produkcji chodziło. Jest to bardziej zlepek scen, które mają być śmieszne i rozrywkowe. Film trwa 1,5 godziny więc jeżeli gustujesz w poprzednich częściach tego filmu to zachęcam do obejrzenia tej części Kogel Mogel 3.

kogel mogel 3 zalukaj

Nie wiem do końca o czym miał być cały film Kogel Mogel 3 

Nie mam pojęcia, czy powinien to być Miszmasz, czy Kogel Mogel 3. Jest to raczej połączenie żartów scenicznych niż pełnoprawnej narracji, w której te same zasady przyczyny i skutku są takie same. Łatwiejsze do zarządzania wydarzenia w historii nie są uzasadnione, zdarzają się tylko dlatego, że programiści ich potrzebują. W efekcie często zaskakują ich motywy bohaterów, którzy zwykle chodzą po ekranie, nie robiąc zbyt wiele. To, co scenarzystka Ilona Łepkowska i reżyser Kordian Piwowarski uważają za zabawne, jest często nie tylko absurdalne, ale wręcz wstydliwe. Ile razy widzisz żart o wnuku, który zdecydował się użyć stodoły do ​​zasadzenia marihuany? Nie wspominając już o tym, że dwaj starsi bohaterowie wioski są smutni i nieskończenie życzliwi dla stawów. Ale cała historia rozgrywa się w świecie, w którym akcja nie ma konsekwencji. Mężczyzna może wyjść z domu, jeśli zatrzaskuje drzwi i mówi, że się przeprowadza, a nikomu (w tym jego córce) nie jest trudno zacząć ożenić się z inną kobietą, a później rozmawiać o rozwodzie. Innymi słowy, cały scenariusz Kogel Mogel 3 wygląda jak plątanina kół otoczona ogniem.

Nikodemus Rozbicki i Alexander Hamkało zagrali kilka przyjemnych i przyjemnych scen. Piotrus zagrał Macieja Zakościelnego. Raczej wyraz twarzy, ale gdzie i kiedy zademonstrował swoje umiejętności, to niewiele. Grazina Blecka-Kolska i Cassia w starożytności były wielkością PRL Warszawa z dzisiejszej stolicy. Miejsce jest zwykle takie samo, ale jest inaczej. Jak często widzieliśmy niesamowite role w teatrze, Małgorzata Rożniatowska została kontuzjowana i powiedziała, że ​​udawała kobietę palącą marihuanę.

miszmasz czyli kogel mogel 3 online

Zdecydowanie poprzednie dwie części filmu były lepsze 

Niestety, wszystko jest mocno dyskutowane: nie ma szybkiego spisku, wszystko – język – zawiedzie, nie wiemy, co myślała Łepkowska? Jaki był motyw przewodni trzeciego motywu? Ukryta miłość, która zawsze była w sercu Wolania. Gdyby ten wątek został pokręcony, cały film mógłby wyrosnąć w dawnej atmosferze, ale w dzisiejszych czasach to już koniec, a teraz jest ogromna muzyka grana na żywo i na żywo. Martins kontrolują to w najwyższym stopniu. Wydarzeniu towarzyszyło wspaniałe uczucie, że sceny zostały wyrzeźbione, że czegoś brakuje. Panuje kompletny chaos. Jak się później okazało, Anna Mucha napisała, że ​​niektóre sceny są faktycznie rzeźbione, np. gdzie skutecznie uwodzi nowego Zawada.

Kogel Mogel dvd, należy przyjąć, że był to test na transkrypcję, którego największym sukcesem nie była dotychczas transformacja ustrojowa. Ale sequel reżysera to nie tylko scenariusz do jego telenoweli. W tym celu wykorzystuje historyczne wady, które mogą zaskoczyć tych, którzy nie widzieli jeszcze pełnego odcinka Opery mydlanej TVN. Serial, ożywiony przez znajome twarze, wyszedł z biura zbyt późno, jakby nie wiedzieli, ile to potrwa i jak by się czuł dla nowej publiczności.

O czym opowiada produkcja Misz masz Kogel Mogel 3?

Największym problemem związanym z Kogel 3 jest jego definicja. Możemy wspomnieć o kilku rzeczach – Marcinie (Nikodemus Rozbicki), który robi marihuanę w hangarach swojej babci (w końcu wrócił z Holandii, a narkotyki są legalne – tu chce hiperbolizować, ale to tak naprawdę jego historia), Kasia, tam. … niezadowolony (?) i samotny Profesor Wołański dużo pije, nudzi się życiem, a Barbara Wolańska (Ewa Kasprzyk) znajduje miejsce G i wskazuje na, zabawny żart – dildo w swoim porannym programie i słuchaj powietrza. Krótko mówiąc, Miszmasz dosłownie używa swojej nazwy, aby połączyć zmęczenie z zaletami Kogel Mogel, tanim romansem, kampanią antyceramiczną i surrealistycznym atakiem ogrodników na rytm czeskiego wilka.

Pomimo tego, co myślałem o tym filmie, okazało się, że nie pasuje do poprzednich, ponieważ nie był prawdziwy. Po tych 30 latach wiele się zmieniło i programiści nie zawsze mogą zadowolić widza, zwłaszcza jeśli sequel jest tak daleko. Dużym plusem jest to, że grali z Nikodemem Rozbickim, bo grał dobrze, a nie możemy zapomnieć o jego małżeństwie z Goździkiem, przez co się rozerwał. Mam nadzieję, że nie oceniasz filmu na podstawie wybranego opakowania. Przekonała ją tylko Agnieszka i jej staromodne stroje. Muzyka i piosenki wilków plus.

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Polski tytuł Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
Ocena widzów 3.7 344 votes
Ocena TMDb 5.6 22 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.