CAŁY FILM Nikt ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Nikt

Nikt - ZALUKAJ ONLINE

Mar. 18, 2021USA92 Min.R
Twój głos: 3
6.5 2 głosy

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Nikt (2021) online?

Jednym z najdziwniejszych filmów, jakie ukazały się w ostatnich miesiącach jest Nikt, czyli Nobody. Jeśli szukacie czegoś w stylu Johna Wicka 3 online, to jest to świetny wybór. A tymczasem, róbcie krok po kroku. Ta recenzja nie jest o nikim konkretnym.

Hutch Mansell, jako rodzinny facet w średnim wieku, przeżywa kryzys samoidentyfikacji. Kiedy znajduje się w innej sytuacji, jest w stanie normalnie funkcjonować. Filiżanka kawy i trochę śmieci to wszystko, czego potrzebuje, aby rozpocząć dzień, a następnie udać się na przystanek autobusowy. Wieczorem wrócić do domu z niedocenioną żoną i dziećmi, a potem pójść spać. Płukać i powtarzać, w zależności od potrzeb. Dla kontrastu, Stevie Wonder nie byłby w stanie dostrzec wad w tej reprezentacji kryzysu wieku średniego.

Kocia zręczność w windach przystankowych daje wskazówkę co do tego, jakie może być drugie dno historii Hutcha Mansella. Kiedy zaginęła obroża dla kota jego córki, drugie dno opowieści przybiera obrót, którego nie da się odwrócić. Rosyjscy bandyci zostaną zakuci w kajdanki w miejskim autobusie, zanim rozpocznie się walka.

Akcja, którą warto obejrzeć

Popularne w ostatnich latach pojęcie „przebudzenia męskości” może być Ci znane, nawet jeśli nie uważasz się za „kinomana”. Najczęściej spotykamy się z nim w filmach akcji, kiedy to mężczyźni w średnim wieku odnajdują w sobie odwagę, wyzwalają agresję i zaczynają siać spustoszenie za pomocą pompowanej przez ich organizm adrenaliny. Kiedy ta formuła zostaje wprowadzona w życie, wielu mężczyzn zaczyna postrzegać ją jako rodzaj fantazji, w której przeciętny człowiek, taki jak oni, może nagle stać się siłą zmieniającą świat, mimo że jego sprawczość wcześniej oscylowała wokół zera. Każdy film ma swoje wady, ale żaden z nich nie jest taki jak ten pod każdym względem.

Hutch Mansell jest audytorem w korporacji produkcyjnej. Mroczną tajemnicą przed światem, a także postacią Christophera Lloyda jako Hutcha, jest to, że Hutch ukrywa bestię, która nigdy nie powinna zostać uwolniona na świecie. Ambicje rosyjskich mafiosów pokrywają się z tym i są to najnowsze postępy w historii ugruntowanej organizacji przestępczej.

Każda scena przypomina powieści o Johnie Wicku, z tą różnicą, że Wick jest postacią jednowymiarową, która w porównaniu ze skromnym audytorem wypada raczej blado pod względem swoich umiejętności i charyzmy. Gdy to już jest na miejscu, możemy dodać do tego tonę niewymuszonego humoru.

Nobody w wersji online po polsku

Filmowi bohaterowie, którzy znajdują się w niebezpiecznych sytuacjach, stają się w ostatnich latach coraz bardziej powszechni. W tłumie dostrzec można było dziwnie znajome twarze i miejsca. Jest coś pociągającego w średniowiecznym człowieku, który nie wyróżnia się niczym szczególnym i z którym każdy może się utożsamić. Osoba taka jak Hutch na pierwszy rzut oka wydaje się być otwartym pojemnikiem, do którego można wlać swoje osobiste doświadczenia.

Jego mroczna strona wychodzi na powierzchnię, gdy rutyna jego codziennego życia zostaje zakłócona. W wyniku tej zmiany staje się bezwolnym buntownikiem bez powodu. Innymi słowy, pretekstem do śmiertelnie niebezpiecznej misji naszego bohatera (w skali mikro i makro – ochrona jego rodziny) jest nic innego, jak wymyślona przez Hutcha wymówka. Prawdziwymi motywami były „kopniak”, przypływ adrenaliny i tęsknota, która nigdy nie miała się zmienić.

Nikt czyli film akcji

Obraz jest w najmniejszym stopniu podobny do Johna Wicka, a raczej jest od niego znacznie lepszy. Prawdą jest też, że jeśli mam być całkowicie szczery, to trochę się waham przed kontemplowaniem czegokolwiek na bardziej zaawansowanym poziomie myślenia. 

Z drugiej strony, skupmy się na filmie Nobody. W najprostszym ujęciu jest to dobrze skonstruowany i zrealizowany kawałek teatru. W tym przypadku fabuła jest prosta, ale nie jest to powód do krytyki. Choć można ją postrzegać jako opowieść o ucieczce zarówno przed przeszłością, jak i przed samym sobą, to tak nie jest.

Nikt
Nikt
Nikt
Nikt
Nikt
Nikt
Nikt
Nikt
Polski tytuł Nobody
Ocena widzów 7.7 8,794 votes
Ocena TMDb 8.6 588 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.