Źródła Wideo 265 Views

  • Parasite 1080p HDezalukaj.pl
Parasite

Parasite

May. 30, 2019132 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 głos
what going on?

Opis całego filmu:

Czy szukasz całego filmu Parasite?

Reżyser filmu wielokrotnie prosił publiczność o uspokojenie się, dlatego z ostrożnością przedstawię ten pokaz. Pasożyt pochodzi z biednej rodziny koreańskiej. Dzięki sugestii znajomego (i niektórym oszustwom) mój syn dostaje pracę w języku angielskim, córka bardzo zamożnej rodziny w liceum. Szybko zaczyna wdrażać plan, który pozwoli siostrom i rodzicom pracować na rzecz bogatych. Dość. Nie martw się, film nie jest taki prosty i nudny. Bardzo ciekawe są próby zmiany sytuacji społecznej głównych aktorów. Jeśli myślisz, że Polacy są kombinatorami, nie widziałeś, co mogą zrobić Koreańczycy! Wiele rzeczy historycznych jest nieprzewidywalnych. Kilka razy otworzyłem oczy podczas pokazu i nie mogłem uwierzyć w to, co zobaczyłem. Efekt pasożytniczy będzie jak prawdziwa lokomotywa. Porusza się powoli do przodu, cofa samochód i płynnie przyspiesza lub bardzo szybko porusza się do przodu.

Oczywiście potrzebna była sztuczka. Pasożyt zaczyna się jako stara dobra komedia o postępie społecznym poprzez kłamstwo i fałszywą tożsamość. Nierówna czteroosobowa rodzina ma nieoczekiwaną szansę na sukces, gdy jeden z jej członków pracuje jako nauczyciel języka angielskiego w parku – rodzina, która jest niemal symetryczna do głównych bohaterów po „prawej” stronie baru. „Parki są tak bogate, że stać na to pediatrów, kierowców, a nawet gospodynie domowe, co oznacza, że ​​ojciec, matka i siostra nauczyciela mają dużo pracy.

Jednym słowem Parasite online to czarna komedia

Problem polega na tym, że ani Ki-woo, ani reszta rodziny nie chcą ujawnić swojej sytuacji, a dwie z tych prac już zostały zamknięte. Bezrobotni są równie utalentowani jak sam Tom Ripley i prawie okrutni. Kiedy Ki-taek zwraca uwagę na cierpienie wyzwolonych poprzedników po otrzymaniu wszystkich wakatów, Ki-jungle zażądał sumienia. Pomyśl o nas, tato! O nas! – Kiedy to powiesz, dźwięk zabrzmi za oknem, a nastrój i kolejność filmu ulegną zmianie.

Trudno zrozumieć, co robi większe wrażenie – skomplikowane tkanie „pasożyta” czy arcydzieła. Bardzo piękne są zdjęcia Hong Kyung-pyo, które również sfotografowały Flames, kolejny wspaniały rodzaj hybrydowej nierówności społecznej. Lee Ha-Jun od początku opowiadał nam więcej o tych rodzinach niż o słowach na ekranie – choć cała konstrukcja oparta jest na dialogu moralnym, w tym nawiązanie do Korei Północnej, innego pasożyta, nazwy pokrewnej „metaforycznie”.

Globalnie dotyczy to nas wszystkich, ponieważ wszyscy jesteśmy zależni od innych i zakodowaliśmy przetrwanie i konkurencję, niezależnie od sytuacji gospodarczej. Joon-ho – znowu analogicznie do swojego amerykańskiego odpowiednika – opowiada o konkretnych lokalnych sprawach, ale też daje nam lustro. Możemy się wstydzić tego, co w nim widzimy.

Parasite film online

Świetne połączenie satyry z komedią, które trzeba zobaczyć

The Parasite to także niesamowita, mistrzowska lekcja na scenie; szczególnie precyzyjne połączenie tragicznej komedii i różnorodności; perfekcyjnie opowiedziana jest ostra satyra, w której frontalna komedia łączy się z wielkim dramatem, gdzie śmiech staje się beznadziejny, a głęboko skrywana złość staje się błyskotliwym żartem z błyskającymi oczami.

Nie sądzę, żeby pisanie było przesadą, jeśli na dłuższą metę nie zobaczysz bardziej świadomego, wyrazistego i złożonego filmu. „Pasożyt” to najbardziej wszechstronny film Bonga i kolejna ważna praca w kinie koreańskim. W ostatnich latach, zaraz po „Servant” Chana Parka, „Flame” Chang-dong Lee i Hon-jin „Skoda”. Filmował. Nienaganny rygor narracyjny, gabinet odsłaniający ambicje ludu, przesłanie o rozwarstwieniu klasowym, wykluczeniu ekonomicznym, lęku przed utrzymaniem państwa i mechanizmami rządzącymi współczesnym światem. Ale Bongo Joon ma poważne wątpliwości, czy ten świat przetrwa bez ostatecznej kolizji …

 

Parasite
Parasite
Parasite
Parasite
Parasite
Parasite
Parasite
Parasite
Parasite
Parasite
Original title기생충
TMDb Rating8.5 7,627 votes

Reżyser

Bong Joon-ho
Reżyser

Obsada

Song Kang-ho isKim Ki-taek
Kim Ki-taek
Lee Sun-kyun isPark Dong-ik
Park Dong-ik
Lee Jung-eun isMoon-gwang
Moon-gwang
Chang Hyae-jin isChung-sook
Chung-sook
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Więcej niż myślisz
Bliźniak
Ocean ognia
Osierocony Brooklyn
Dead Water
Przyciąganie 2
Annabelle wraca do domu
Playdate with Destiny
La La Land
Król rozrywki
Szybcy i Wściekli 8
The Secret: Dare to Dream
×
Udanego seansu!