Źródła Wideo 109 Views

  • Pięćdziesiąt twarzy Greya 1080p HD ezalukaj.pl
Pięćdziesiąt twarzy Greya

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Stracisz kontrolęFeb. 11, 2015USA128 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos
what going on?

Opis całego filmu:

Obszerna recenzja całego filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

„50 twarzy Greya” – zapowiadany jako sensacja sezonu – to najlepiej sprzedający się film dekady pod względem biletów, kontrowersyjny, erotyczny, seksowny – w kinach w Walentynki. Podczas występu nastoletni fani są podekscytowani, gdy tytuł Graya (Jamie Dornan) po raz pierwszy zdjął koszulkę i powtórzył na ekranie tekst „Mr. Grey Will See” i prawie każdy pocałunek był spontaniczny. Wielu z nich się z tym zgadza. I dobrze – ten film powstał specjalnie dla niego. To znaczy „50 poziomów szarości”.

Fabuła z pewnością będzie znana każdemu – nawet jeśli nie czytałeś powieści ani nie widziałeś filmu. Było wystarczająco wysoko nad nimi obojgiem, żeby przynajmniej uzyskać obraz tego, jak wygląda ten film. Ta frustrująca opowieść o związkach (choć termin może nie być do końca trafny, ponieważ Gray nie widzi typowych związków między kobietami i mężczyznami) dotyczy młodego studenta literatury – Anastasi Steele (Dakota Johnson) jest niesamowicie piękną, cudowną, inteligentną, charyzmatyczną chrześcijanką z bogaty biznesmen. Szarość ich (Jamie Dornan). Ich związek zaczyna się niewinnie – pojawia się w swoim biurze, aby przeprowadzić z nimi wywiad w imieniu swojej przyjaciółki. Młody człowiek sprawia wrażenie, że opuszczając miejsce nie może o tym zapomnieć. Jak się okazuje, nie jest w tym sam, ponieważ Christian pojawił się w pracy i poprosił o nowe spotkanie. Oczywiście Anastasia nie może się poddać i wejść do świata, którego nigdy wcześniej nie znała – pełnego pragnień, pasji i głęboko skrywanych pragnień.

Nieustanny parowanie filmu pozostawia niewiele miejsca dla innych aktorów: Jennifer Ehle i Marcii Gay Harden, Anny dla chrześcijańskich matek i Eloise Mumford, przyjaciółki Anny, Kate. W książce Anna wygląda jak fanka somomasochizmu, dyscypliny i niewolnictwa, podczas gdy w wersji ekranowej bicie wydaje się całkowicie spowodowane jej naturą. Ekscytujący romans zmienia się z czasem w okrutną brutalność.

50 twarzy Greya film

Jak prezentują się główni bohaterowie w filmie Pięćdziesiąt twarzy Greya online?

Główni bohaterowie nie są zainteresowani, nie ma między nimi chemii. Z drugiej strony sceny seksu są choreografowane jako „Dirty Dancing” i nudzą się widząc pierwszy taki serial. Poważnie, nie chciałem nikogo widzieć. Nie żeby mnie zniesmaczył. To było po prostu nudne. Nic. A „pokój zabaw” Grey wyglądał, jakby nigdy go tam nie było. Wszystko wydaje się i każda „gra” tam jest. Deweloperzy nie reprezentują zbyt wielu ciał przez bardzo długi czas i nie ujawniają się MPAA, stowarzyszeniu określającemu wiek.

A ponieważ film online ma dotrzeć do jak największej widowni i uszczęśliwić wszystkich, wszystko, co dzieje się na ekranie, jest strasznie płaskie, opuszczone i skazane na zagładę. Jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś (a może to być trudne, bo w miniony weekend film przyciągnął 834 tys. Polaków, co jest najlepszym wynikiem w historii polskiego kina od 1989 r.).

Pięćdziesiąt twarzy Greya to przede wszystkim dobra ścieżka dźwiękowa!

Daję im duży plus za dźwięk, który jest naprawdę dobry! Wyreżyserowany przez Danny’ego Elfmana, jednego z najbardziej rozchwytywanych muzyków filmowych w USA. Muzyka w tle była słyszana w ważnych i zapadających w pamięć filmach, takich jak „Faceci w czerni” czy „Mutant to wybór” (nominowany do Oscara).

Podsumowując, muszę powiedzieć, że „Pięćdziesiąt twarzy Greya” 50 odcieni szarości, kaseta wykorzystuje sezon i bilety na cały ostatni rok filmowania, wstępnie ocenione, erotyczne, seksowne – w kinach w Walentynki. Podekscytowany, ponieważ Gray (najlepszy tytuł Jamiego Dornana zdjął koszulę i powtórzenie się linii „zobaczysz szarość” na ekranie spontanicznie oklaskiwana pocałunkiem. Większość się z tym nie zgodzi. Chodzi o „50 odcieni szarości”.

Historia zostanie sprawdzona i obejrzana przez wszystkich – Ty też nie będziesz zadowolony. To był wspaniały uniwersytet, ale nie jedyny, ale nie do opisania. Ta niespójna narracja o związkach (niektóre z tych terminów są prawdziwe i szybko wyjaśniają typowe relacje damsko-męskie) i nowi studenci literatury – Anastasia Steele (Dakota Johnson) i siłą rzeczy piękny, oszałamiający, inteligentny, charyzmatyczny Stały Komitet ds. Chrześcijańskich Przedsiębiorców (Jamie) Dornan )). Jego związek zaczyna się niewinnie – w odniesieniu do niego tutaj w biurze i bez wątpienia w imieniu jego własnych przyjaciół. Młody człowiek sprawia wrażenie stałego miejsca, o którym nie można zapomnieć. Jak widać, nie jest to jedyna rzecz, ponieważ Christian pojawi się i poprosi o nowe spotkanie.

Pięćdziesiąt twarzy Greya
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Original titleFifty Shades of Grey
IMDb Rating4.1 290,500 votes
TMDb Rating5.6 7,776 votes

Reżyser

Obsada

Dakota Johnson isAnastasia Steele
Anastasia Steele
Jamie Dornan isChristian Grey
Christian Grey
Jennifer Ehle isCarla Wilks
Carla Wilks
Eloise Mumford isKate Kavanagh
Kate Kavanagh
Victor Rasuk isJose Rodriguez
Jose Rodriguez
Luke Grimes isElliot Grey
Elliot Grey
Marcia Gay Harden isDr. Grace Trevelyan-Grey
Dr. Grace Trevelyan-Grey
Rita Ora isMia Grey
Mia Grey
Max Martini isJason Taylor
Jason Taylor
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Prawdziwa historia gangu Kelly’ego
The Bling Ring
Tenet
Tesla
Klucz do wieczności
Jojo Rabbit
The Kissing Booth
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Hamilton
Centigrade
The Voices
Tribal: Kanibale
×
Udanego seansu!