CAŁY FILM Psi Patrol: Film ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Psi Patrol: Film

Psi Patrol: Film - ZALUKAJ ONLINE

Nasz los jest w ich łapkach.Aug. 09, 2021USA86 Min.G
Twój głos: 0
8 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać Psi Patrol: Film online?

Każdy rodzic małego dziecka doskonale zdaje sobie sprawę z nieprzemijającego uroku serialu telewizyjnego Psi Patrol i towarzyszącej mu masy zabawek. Są one wielkim hitem wśród dzieci. Kiedy te dzielne psy w końcu trafiły na duży ekran, było to nieuniknione. Ponieważ Nickelodeon i Paramount Pictures postanowiły nie podążać za konkurentami, postawiły na bardziej realistycznie wyglądające postacie, zamiast kreskówkowych.

Zespół szczeniaków, kierowany przez Rydera, przeniósł się z Zatoki Przygód do Miasta Przygód, zgodnie z tym, co mogliście zaobserwować. Pod rządami burmistrza Humdingera sytuacja w tej metropolii w stylu Nowego Jorku jest ponura. Po odkryciu, że Chase, jeden z ulubionych psów dzieci, miał straszną przeszłość, Psi Patrol przyszedł mu na ratunek i sprowadził Liberty, aby dołączyła do ich szeregów. W mieście o tej samej nazwie, pies ma długie włosy i jest przyjazny, a ona jeździ na różowym motocyklu, aby poznać nowych ludzi.

Niezwykła fabuła całego filmu

Podobnie jak w przypadku Psi Patrol: Film nie jest dokładną repliką filmowych wyczynów. Nowe ubranka dla psów, klimat i architektura miasta, a także wspomniana Liberty, zostały przeniesione z Psi Patrolu: Space Dogs Save Adventure Bay. Wszystkie inne aspekty misji psiego patrolu są takie same jak w poprzedniej grze, z wyjątkiem kilku drobnych poprawek. Nie wprowadzono żadnych zmian, aby odzwierciedlić narrację filmu, dlatego jego zadania są niemal identyczne z tymi z poprzedniej gry.

Jeśli Twoje dziecko lubi oglądać kreskówkę Psi Patrol, możesz śmiało zabrać je do kina na wersję filmową. Możliwe, że niektóre odcinki serialu, takie jak te dotyczące duchów i Halloween, mogą wyglądać straszniej niż w filmie ze względu na ich tematykę. Psi Patrol: Kosmopieski to bez wątpienia hit, który również wart jest obejrzenia.

Psi Patrol: Film dostępny jest po polsku

Podsumowując, Adventure City i Adventure Bay to dwie odrębne lokacje. W Mieście Przygód dzieje się teraz dużo, jest ono położone tuż obok miasta Adventure Bay i niedawno wybrano nowego burmistrza. Ponieważ Humdinger będzie w przyszłości burmistrzem Nowego Jorku, wątpliwe jest, abyś był w stanie określić, kto wygrał ten wyścig. Liberty, pies, który mieszka w tym mieście, natychmiast zaczyna kwestionować jego „burmistrzostwo”, jak tylko obejmie on urząd. W związku z tym zwraca się do Raydera i prosi go o pomoc. W końcu, „Psi Patrol: Film” ma się rozpocząć! Zapewne słyszeliście o pomysłach Humdingera i wiecie, że potrafią one wywołać niemałe poruszenie.

Psi Patrol: Film nie będzie zawierał świeżego stylu wizualnego w porównaniu do poprzednich epizodów, co jest rozczarowujące. Jakość tekstur pozostawia jednak wiele do życzenia i tytuł ten nie wyróżnia się zbytnio na tle innych pośpiesznie wyprodukowanych pozycji opartych na tej licencji. Ponadto, o ile Ryder przemawia głosem Rydera z kreskówki z pełnym polskim dubbingiem, o tyle same kły nie posiadają ścieżki dźwiękowej wywołującej przeciwstawne uczucia. Efekty dźwiękowe związane z pokonywaniem kolejnych poziomów w Psim Patrolu są identyczne jak te związane z pokonywaniem poprzednich poziomów.

Psi Patrol czyli fenomen wśród dzieci

Ryder i jego zaawansowane technologicznie, kochające żołądek szczeniaki ratują zagrożonego mieszkańca Zatoki Przygód, w której mieszkają od lat. Film zaczyna się w ten sam sposób, którego zwykli widzowie mogą się spodziewać. Iain Armitage gra Chase, owczarek niemiecki pies policyjny; Kingsley Marshall gra Marshall, dalmatyńczyk strażak; Skye Bartlam gra Cockapoo pilot helikoptera; Rocky Shoniker gra Rocky Terrier szkocki; i Shaya Simons gra Zuma, sznaucer i krzyż terrier.

Psi Patrol to bez wątpienia niewyróżniający się bohaterowie Adventure Bay. Stado szczeniaków z podobnym do Bonda arsenałem gadżetów i pojazdów jest najlepszym rozwiązaniem w nagłych wypadkach, zamiast policji, straży przybrzeżnej czy karetki pogotowia. Kryzysowy telefon z miasta Adventure City skłania Rydera do reakcji. To koniec kariery politycznej burmistrza Humdingera, a jego narcystyczne skłonności będą musiały zostać na dobre uśpione. Z drugiej strony, przywołuje to straszne wspomnienia z czasów szczenięctwa Chase’a.

 

Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Polski tytuł PAW Patrol: The Movie
Ocena widzów 6.2 4,663 votes
Ocena TMDb 7.6 743 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.