What's happening?

Psi Patrol: Film - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Psi Patrol: Film

Psi Patrol: Film

Nasz los jest w ich łapkach.Aug. 09, 2021USA86 Min.G
Twój głos: 0
5 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać Psi Patrol: Film online?

Każdy rodzic małego dziecka doskonale zdaje sobie sprawę z nieprzemijającego uroku serialu telewizyjnego Psi Patrol i towarzyszącej mu masy zabawek. Są one wielkim hitem wśród dzieci. Kiedy te dzielne psy w końcu trafiły na duży ekran, było to nieuniknione. Ponieważ Nickelodeon i Paramount Pictures postanowiły nie podążać za konkurentami, postawiły na bardziej realistycznie wyglądające postacie, zamiast kreskówkowych.

Zespół szczeniaków, kierowany przez Rydera, przeniósł się z Zatoki Przygód do Miasta Przygód, zgodnie z tym, co mogliście zaobserwować. Pod rządami burmistrza Humdingera sytuacja w tej metropolii w stylu Nowego Jorku jest ponura. Po odkryciu, że Chase, jeden z ulubionych psów dzieci, miał straszną przeszłość, Psi Patrol przyszedł mu na ratunek i sprowadził Liberty, aby dołączyła do ich szeregów. W mieście o tej samej nazwie, pies ma długie włosy i jest przyjazny, a ona jeździ na różowym motocyklu, aby poznać nowych ludzi.

Niezwykła fabuła całego filmu

Podobnie jak w przypadku Psi Patrol: Film nie jest dokładną repliką filmowych wyczynów. Nowe ubranka dla psów, klimat i architektura miasta, a także wspomniana Liberty, zostały przeniesione z Psi Patrolu: Space Dogs Save Adventure Bay. Wszystkie inne aspekty misji psiego patrolu są takie same jak w poprzedniej grze, z wyjątkiem kilku drobnych poprawek. Nie wprowadzono żadnych zmian, aby odzwierciedlić narrację filmu, dlatego jego zadania są niemal identyczne z tymi z poprzedniej gry.

Jeśli Twoje dziecko lubi oglądać kreskówkę Psi Patrol, możesz śmiało zabrać je do kina na wersję filmową. Możliwe, że niektóre odcinki serialu, takie jak te dotyczące duchów i Halloween, mogą wyglądać straszniej niż w filmie ze względu na ich tematykę. Psi Patrol: Kosmopieski to bez wątpienia hit, który również wart jest obejrzenia.

Psi Patrol: Film dostępny jest po polsku

Podsumowując, Adventure City i Adventure Bay to dwie odrębne lokacje. W Mieście Przygód dzieje się teraz dużo, jest ono położone tuż obok miasta Adventure Bay i niedawno wybrano nowego burmistrza. Ponieważ Humdinger będzie w przyszłości burmistrzem Nowego Jorku, wątpliwe jest, abyś był w stanie określić, kto wygrał ten wyścig. Liberty, pies, który mieszka w tym mieście, natychmiast zaczyna kwestionować jego „burmistrzostwo”, jak tylko obejmie on urząd. W związku z tym zwraca się do Raydera i prosi go o pomoc. W końcu, „Psi Patrol: Film” ma się rozpocząć! Zapewne słyszeliście o pomysłach Humdingera i wiecie, że potrafią one wywołać niemałe poruszenie.

Psi Patrol: Film nie będzie zawierał świeżego stylu wizualnego w porównaniu do poprzednich epizodów, co jest rozczarowujące. Jakość tekstur pozostawia jednak wiele do życzenia i tytuł ten nie wyróżnia się zbytnio na tle innych pośpiesznie wyprodukowanych pozycji opartych na tej licencji. Ponadto, o ile Ryder przemawia głosem Rydera z kreskówki z pełnym polskim dubbingiem, o tyle same kły nie posiadają ścieżki dźwiękowej wywołującej przeciwstawne uczucia. Efekty dźwiękowe związane z pokonywaniem kolejnych poziomów w Psim Patrolu są identyczne jak te związane z pokonywaniem poprzednich poziomów.

Psi Patrol czyli fenomen wśród dzieci

Ryder i jego zaawansowane technologicznie, kochające żołądek szczeniaki ratują zagrożonego mieszkańca Zatoki Przygód, w której mieszkają od lat. Film zaczyna się w ten sam sposób, którego zwykli widzowie mogą się spodziewać. Iain Armitage gra Chase, owczarek niemiecki pies policyjny; Kingsley Marshall gra Marshall, dalmatyńczyk strażak; Skye Bartlam gra Cockapoo pilot helikoptera; Rocky Shoniker gra Rocky Terrier szkocki; i Shaya Simons gra Zuma, sznaucer i krzyż terrier.

Psi Patrol to bez wątpienia niewyróżniający się bohaterowie Adventure Bay. Stado szczeniaków z podobnym do Bonda arsenałem gadżetów i pojazdów jest najlepszym rozwiązaniem w nagłych wypadkach, zamiast policji, straży przybrzeżnej czy karetki pogotowia. Kryzysowy telefon z miasta Adventure City skłania Rydera do reakcji. To koniec kariery politycznej burmistrza Humdingera, a jego narcystyczne skłonności będą musiały zostać na dobre uśpione. Z drugiej strony, przywołuje to straszne wspomnienia z czasów szczenięctwa Chase’a.

 

Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Psi Patrol: Film
Polski tytuł PAW Patrol: The Movie
Ocena widzów 6.2 4,663 votes
Ocena TMDb 7.6 743 votes

Reżyser

Cal Brunker
Reżyser

Obsada

Iain Armitage isChase (voice)
Chase (voice)
Lilly Bartlam isSkye (voice)
Skye (voice)
Will Brisbin isRyder (voice)
Ryder (voice)
Ron Pardo isHumdinger / Turbot (voice)
Humdinger / Turbot (voice)
Marsai Martin isLiberty (voice)
Liberty (voice)
Yara Shahidi isKendra Wilson (voice)
Kendra Wilson (voice)
Kim Kardashian West isDelores (voice)
Delores (voice)
Randall Park isButch (voice)
Butch (voice)
Dax Shepard isRuben (voice)
Ruben (voice)
Jimmy Kimmel isMarty Muckracker (voice)
Marty Muckracker (voice)
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.