CAŁY FILM Ptaki Nocy ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Ptaki Nocy

Ptaki Nocy - ZALUKAJ ONLINE

Feb. 05, 2020USA109 Min.R
Twój głos: 0
10 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Ptaki Nocy Online?

Film Ptaki Nocy (org. Birds of Prey)  w reżyserii Cathy Yan. W opowieściach DC Comics jest wielu niezwykłych i kolorowych superbohaterów z rywalami, ale prawdopodobnie nie jest tak spokojny i kolorowy jak Harley Quinn, który od dawna zajmuje się tym zawodem, a teraz jest świetnym gimnastyczkiem i przestępcą toksyn. specjalizuje się w walce. W rzeczywistości każdą operację rozpoczęto od broni palnej lub kija baseballowego.

Jego imię to zabawna gra słowna nawiązująca do romantycznych liter Arlequin i bohaterów włoskiej komedii dell’arte. Nawet Harley Quinn ma coś atrakcyjnego i zwinnego, ale to tylko koncerty. Ktokolwiek upadnie, będzie bolesny. Jest niezdarny jak śmiertelnik. W DC Expanded Universe poznaliśmy Harleya, Warner Bros, trzy i pół roku temu w serii „Suicide Legion”, opartej na serii „Suicide Squad” w filmie o superbohaterach. Teraz powraca z kontynuacją nieco dziwnego, ale po mistrzowsku stworzonego filmu „Nocne ptaki (i fantastyczne zbawienie Harleya Quinna)”, który stanowi ósmą część rozszerzonego wszechświata DC. Margot ponownie gra Robbiego, który wydaje się być gotowy do zadania. Może sprawiać wrażenie, że aktorka nie gra, ale jest postacią. To nie tylko dobra sztuczka i odpowiednia garderoba.

Animowana wersja „Ptaki Nocy” oznajmiła, że ​​będzie to zupełnie inny film niż poprzedni DC Expanded Universe i że to uczucie pozostawi nas na końcu programu. Harley jest nie tylko bohaterem, ale także gawędziarzem. Stwarza to zupełnie nowe możliwości: wszystko jest tracone bez specjalnych punktów i komentarzy.

 

Ptaki Nocy
Ptaki Nocy
Ptaki Nocy
Ptaki Nocy
Ptaki Nocy
Ptaki Nocy
Ptaki Nocy
Ptaki Nocy
Ptaki Nocy
Ptaki Nocy
Polski tytuł Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
Ocena widzów 6.2 86,480 votes
Ocena TMDb 7.2 2,886 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.