CAŁY FILM Sicario 2: Soldado ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Sicario 2: Soldado

Sicario 2: Soldado - ZALUKAJ ONLINE

Jun. 27, 2018USA123 Min.R
Twój głos: 0
10 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Sicario 2: Soldado online?

W wojnie narkotykowej nie obowiązują zasady. Kiedy wychodzi na jaw, że kartel zajmuje się szmuglowaniem terrorystów przez granicę amerykańską, agent federalny Matt Graver (Josh Brolin) wzywa tajemniczego Alejandro (Benicio del Toro). Wspólnie mają zaingerować w sytuację tak, aby eskalować konflikt. Alejandro porywa córkę narkotykowego bossa. Kiedy jednak dziewczynka zaczyna być traktowana jako strata wpisana w koszty akcji, jej los podzieli dwóch mężczyzn i zweryfikuje wszystko w co wierzyli i o co walczyli.

Fabuła w tym sequelu Sicario jest zadowalająca, a nawet jest kilka kreatywnych momentów (jak również kilka leniwych).  Brakuje jednak tych unikalnych elementów, które sprawiły, że oryginał był tak imponujący. Postać Emily Blunt, Kate Macer, w Sicario służyła jako przystępny punkt wejścia w dziwaczne, niebezpieczne i niepokojące uniwersum filmu, ponieważ ona, podobnie jak widzowie, wchodziła w każdą scenę bez wcześniejszego kontekstu. Podobnie jak w grach FPS, wybitny autor zdjęć Roger Deakins i znakomity filmowiec Denis Villeneuve skonstruowali każdą scenę w Sicario tak, by potęgować ten niepokój.

Wszystko to zostało wyeliminowane w Sicario 2: Soldado. Pozostali tylko weterani tacy jak del Toro i Brolin oraz solidny scenariusz Taylora Sheridana (który zna świat mężczyzn stojących nad przepaścią niesprawiedliwości). (Del Toro, który był po prostu fantastyczny w oryginale, jest tu równie dobry; jego portret Gillicka, który staje się bliski Isabeli i znajduje ukojenie w towarzystwie głuchoniemego mężczyzny mieszkającego na środku pustyni, jest naprawdę poruszający. Brolin natomiast doskonale opanował złożoność bycia zarówno ścierwojadem, jak i konfliktowcem w swojej pracy. Jest co najmniej jeden implausible skok logiczny używany do łączenia wszystkiego razem, co może rzucić niektórych czytelników. Sicario 2: Soldadoto wciąż niezawodne doświadczenie w oglądaniu filmów.

Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado
Polski tytuł Sicario: Day of the Soldado
Ocena widzów 7.1 115,542 votes
Ocena TMDb 6.8 1,892 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.