CAŁY FILM Sonic 2: Szybki jak błyskawica ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Sonic 2: Szybki jak błyskawica

Sonic 2: Szybki jak błyskawica - ZALUKAJ ONLINE

Mar. 30, 2022Japan122 Min.PG
Twój głos: 10
5.5 2 głosy

Opis filmu

Sonic 2: Szybki jak błyskawica cały film już dostępny

Jeż Sonic został zmuszony do opuszczenia swojego rodzinnego świata z powodu swoich niesamowitych zdolności. W ten sposób znalazł się na Ziemi, żyjąc samotnie w małym miasteczku w Stanach Zjednoczonych. Wszyscy nie wiedzą o jego istnieniu, mimo że Tom Wachowski i jego dziewczyna są „przyjaciółmi”. Doktor Robotnik chce wykorzystać siłę Sonica, którą teraz odkrył.

Jeż Sonic powraca triumfalnie w całym filmie „Sonic 2: Szybki jak błyskawica”, drugiej odsłonie serii (pierwotnie Sonic the Hedgehog 2). Mowa o sequelu zeszłorocznego „Sonic. Szybki jak błyskawica„. Choć wiele osób wyrażało ciekawość, nie spotkał się on z powszechnym przyjęciem. Oprócz tego, że był to sukces komercyjny (choć niekoniecznie korzystny dla widzów), był to również sukces finansowy.

Gdzie obejrzeć Sonic 2: Szybki jak błyskawica?

Fani „Szybkiego jak błyskawica 2” nie będą zawiedzeni, sądząc po pokazanych do tej pory zapowiedziach i zwiastunach. Powrócą Tom Wachowski (James Marsden), Maddie Wachowski (Tika Sumpter), Dr. Robotnik, a także główny bohater (Jim Carrey). Wprowadzenie Foxa Tailsa i Knucklesa, dwóch wcześniej niewidzianych postaci, powinno dodać trochę pikanterii do rozgrywki. Określenie „niewidziani” nie musi oznaczać „nieznani”, ponieważ wielu fanów Sonica rozpozna ich z poprzednich części.

Obsada, która występuje w całym filmie Sonic 2:

  • Tika Sumpter,
  • Jim Carrey,
  • James Marsden,
  • Idris Elba,
  • Colleen O’Shaughnessey
  • i Natasha Rothwell

Czy warto obejrzeć Sonic 2: Szybki jak błyskawica?

Historia i postacie w Sonic 2 mają być bardziej zniuansowane niż w Sonic the Hedgehog. Pewne drobne subtelności giną w powodzi dowcipnego humoru, ponieważ film jest skierowany do znacznie młodszej widowni niż zagorzali dorośli fani Sonica, którzy również będą go oglądać. Sonic 2 zawiera liczne aluzje do różnych filmów i wydarzeń historycznych. W rezultacie Robotnik grany przez Carreya jest raczej źródłem komizmu niż czarnym charakterem.

W oryginalnym filmie Sonic 2 walczy o powrót z wygnania na grzybową planetę, podczas gdy sequel rozpoczyna się od natchnionej erupcji ignorancji Carrey’a. Jest to ostrzeżenie od Knucklesa (Idris Elba), wojownika z czerwonymi kolcami, który poluje na Mistrza Szmaragdu. Sonic, mimo ostrzeżeń Toma, postanawia sam podjąć się roli bohatera, korzystając ze wsparcia Robotnika (James Marsden).

Sonic the Hedgehog 2 rozszerza ten fundament, wykorzystując całą wiedzę zdobytą podczas otwarcia pierwszej serii, w której niebieski ssak mknie z zawrotną prędkością. Podczas gdy Tom Wachowski (James Marsden), szeryf z Zielonego Wzgórza, walnie przyczynił się do sukcesu pierwszego filmu o Sonicu, dynamika ta jest w większości nieobecna w Sonic Boom ze względu na nacisk, jaki gra kładzie na dostarczanie większej liczby szczegółów rozgrywki. Ze względu na fakt, że podróż Sonica na Ziemię, aby spotkać się z rodziną oraz włączenie ulubionych przez fanów i subtelnych odniesień jest mieszane, gra nie zachowuje równowagi.

Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Polski tytuł Sonic the Hedgehog 2
Ocena widzów 7 3,273 votes
Ocena TMDb 7.7 298 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.