Sonic 2: Szybki jak błyskawica - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Sonic 2: Szybki jak błyskawica

Sonic 2: Szybki jak błyskawica

Mar. 30, 2022Japan122 Min.PG
Twój głos: 10
5.5 2 głosy

Opis filmu

Sonic 2: Szybki jak błyskawica cały film już dostępny

Jeż Sonic został zmuszony do opuszczenia swojego rodzinnego świata z powodu swoich niesamowitych zdolności. W ten sposób znalazł się na Ziemi, żyjąc samotnie w małym miasteczku w Stanach Zjednoczonych. Wszyscy nie wiedzą o jego istnieniu, mimo że Tom Wachowski i jego dziewczyna są „przyjaciółmi”. Doktor Robotnik chce wykorzystać siłę Sonica, którą teraz odkrył.

Jeż Sonic powraca triumfalnie w całym filmie „Sonic 2: Szybki jak błyskawica”, drugiej odsłonie serii (pierwotnie Sonic the Hedgehog 2). Mowa o sequelu zeszłorocznego „Sonic. Szybki jak błyskawica„. Choć wiele osób wyrażało ciekawość, nie spotkał się on z powszechnym przyjęciem. Oprócz tego, że był to sukces komercyjny (choć niekoniecznie korzystny dla widzów), był to również sukces finansowy.

Gdzie obejrzeć Sonic 2: Szybki jak błyskawica?

Fani „Szybkiego jak błyskawica 2” nie będą zawiedzeni, sądząc po pokazanych do tej pory zapowiedziach i zwiastunach. Powrócą Tom Wachowski (James Marsden), Maddie Wachowski (Tika Sumpter), Dr. Robotnik, a także główny bohater (Jim Carrey). Wprowadzenie Foxa Tailsa i Knucklesa, dwóch wcześniej niewidzianych postaci, powinno dodać trochę pikanterii do rozgrywki. Określenie „niewidziani” nie musi oznaczać „nieznani”, ponieważ wielu fanów Sonica rozpozna ich z poprzednich części.

Obsada, która występuje w całym filmie Sonic 2:

  • Tika Sumpter,
  • Jim Carrey,
  • James Marsden,
  • Idris Elba,
  • Colleen O’Shaughnessey
  • i Natasha Rothwell

Czy warto obejrzeć Sonic 2: Szybki jak błyskawica?

Historia i postacie w Sonic 2 mają być bardziej zniuansowane niż w Sonic the Hedgehog. Pewne drobne subtelności giną w powodzi dowcipnego humoru, ponieważ film jest skierowany do znacznie młodszej widowni niż zagorzali dorośli fani Sonica, którzy również będą go oglądać. Sonic 2 zawiera liczne aluzje do różnych filmów i wydarzeń historycznych. W rezultacie Robotnik grany przez Carreya jest raczej źródłem komizmu niż czarnym charakterem.

W oryginalnym filmie Sonic 2 walczy o powrót z wygnania na grzybową planetę, podczas gdy sequel rozpoczyna się od natchnionej erupcji ignorancji Carrey’a. Jest to ostrzeżenie od Knucklesa (Idris Elba), wojownika z czerwonymi kolcami, który poluje na Mistrza Szmaragdu. Sonic, mimo ostrzeżeń Toma, postanawia sam podjąć się roli bohatera, korzystając ze wsparcia Robotnika (James Marsden).

Sonic the Hedgehog 2 rozszerza ten fundament, wykorzystując całą wiedzę zdobytą podczas otwarcia pierwszej serii, w której niebieski ssak mknie z zawrotną prędkością. Podczas gdy Tom Wachowski (James Marsden), szeryf z Zielonego Wzgórza, walnie przyczynił się do sukcesu pierwszego filmu o Sonicu, dynamika ta jest w większości nieobecna w Sonic Boom ze względu na nacisk, jaki gra kładzie na dostarczanie większej liczby szczegółów rozgrywki. Ze względu na fakt, że podróż Sonica na Ziemię, aby spotkać się z rodziną oraz włączenie ulubionych przez fanów i subtelnych odniesień jest mieszane, gra nie zachowuje równowagi.

Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Polski tytuł Sonic the Hedgehog 2
Ocena widzów 7 3,273 votes
Ocena TMDb 7.7 298 votes

Reżyser

Jeff Fowler
Reżyser

Obsada

Ben Schwartz isSonic the Hedgehog (voice)
Sonic the Hedgehog (voice)
Idris Elba isKnuckles the Echidna (voice)
Knuckles the Echidna (voice)
Colleen O'Shaughnessey isMiles
Miles "Tails" Prower (voice)
Jim Carrey isDr. Ivo Robotnik
Dr. Ivo Robotnik
James Marsden isTom Wachowski
Tom Wachowski
Tika Sumpter isMaddie Wachowski
Maddie Wachowski
Adam Pally isWade Whipple
Wade Whipple
Lee Majdoub isAgent Stone
Agent Stone
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.