CAŁY FILM Szybcy i wściekli 9 (Fast & Furious 9) ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Szybcy i wściekli 9 (Fast & Furious 9)

Szybcy i wściekli 9 (Fast & Furious 9) - ZALUKAJ ONLINE

May. 19, 2021USA145 Min.PG-13
Twój głos: 10
10 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Szybcy i wściekli 9 (Fast & Furious 9) 2021?

Jest to amerykański film pełnometrażowy w reżyserii Justina Lina z 2021 roku. Scenariusz do filmu napisali Chris Morgan oraz Daniel Casey. Obraz został wyprodukowany przez studio Universal Pictures, a dystrybuowany na terenie całego świata przez Universal Studios Entertainment.

John Price i Michael Rucker dołączyli do ekipy w dziewiątym odcinku zapierającej dech w piersiach serii. Po raz kolejny widzimy, jak Charlie Ter i Helen Mirena wracają do ról Cifry i Magdaleny Shaw. Uzupełniają serię, w tym Diesel i Rodriguez, a także Jordan Bruster, Natalia Emanuel, Tire Gibson i Ludakris.

Do tej pory szybkie i wściekłe filmy zarobiły ponad 5 miliardów dolarów. Seria rozpoczęła się w 2001 roku. Film „Szybcy i wściekli” Roba Cohena. Jego tematem była nielegalna gra uliczna. Wydaje się, że trzecia część serii Fast and the Furious dobiegła końca, ale remake wersji Fast and the Furious przyniósł większy sukces finansowy. Serii nie zaszkodziła tragiczna śmierć Paula Walkera.

Szybcy i wściekli 9 to będzie równie dochodowy film

Jednak Universal Pictures rozumie, że ich łapy to wielki skarb. Teraz systematycznie zapisujemy nowy materiał z nakręconego filmu.
Twórcy filmu „Szybcy i wściekli” nie tylko przekroczyli granice absurdu, ale także złamali nieskończone prawa fizyki. Jak sama nazwa wskazuje, zawsze jest szybki i zły. Jak się ostatnio okazało, seria kończy się w części 11, mamy więc jeszcze trzy spotkania z domem i jego zespołem.

W recenzji dowiadujemy się więcej o relacji Dominiki z jej bratem Jakubem, który zadebiutował w sadze. Są też sceny, w których wraca z grobu. Film „Fast and the Furious” tymczasowo opuścił autostradę i prowadził prosto do dziewiątego etapu. Za kierownicą prędkościomierza na poboczu jechało dwóch przypadkowych i niegrzecznych facetów. Pośród zgiełku Hobbesa niszczą wszelkie prawa fizyki, a nawet iluzoryczne prawa zdrowego rozsądku. Robią więc dokładnie to, czym są i bardzo dobrze wykonują niszczycielskie zadania.

Wydaje się, że hollywoodzkie magazyny nie mają tak dużego wyboru filmów, aby pierwsze dwa filmy z bieżącego wydarzenia mogły zostać wydane w tym samym czasie. Ale w sekcji „Szybcy i wściekli” widzieliśmy prawie wszystko: samochody latające między drapaczami chmur w Dubaju, sportową biżuterię ścigającą łódź podwodną czy Dwayne Johnson udający uderzenie wojskowego helikoptera.

Masa efektów specjalnych

Żaden inny serial filmowy nie jest w stanie uchwycić tylu bezsensownych, absurdalnych i nowatorskich pomysłów. Niewielu może się jednocześnie pochwalić takimi dochodami i stałymi stopami procentowymi.
Jeśli chodzi o sam film, okazuje się, że część scen rozgrywa się na stacji kosmicznej. Więc to będzie czas, który wywoła wiele emocji. Oczywiście opakowanie ma imponujące eksplozje, sporo onieśmielenia i zawrotnych prędkości.

Szybcy i wściekli 9 Online HD Zalukaj

To ostry film, jak wszystkie części tej serii. Więc jeśli ktoś czekał na modowe wyzwanie, to się mylił. Produkcja filmów akcji powinna opierać się na przedstawieniach, a historia powinna być znacząca, interesująca i emocjonalna we właściwym czasie. Pod tym względem Chris Morgans stawia na prostotę i stara się nie przesadzać, szybko pokazując piękne ułożenie stopy na desce. Z drugiej strony ten film wydaje się ważniejszy dla serialu, niż początkowo sądzili, gdy widzowie znaleźli go (nieco skorumpowany) w tajnej organizacji grupowej o silnym i destrukcyjnym celu.

Aż trudno uwierzyć, że jego szef, który wciąż jest tajemniczym złoczyńcą, nie gra w serialu większej roli. Wydaje się, że w filmach Szybcy i wściekli 9, a ostatnio w sequelach Hobbs i The Shaw, pojawiają się komplikacje. Jako dobra seria jesteśmy oczywiście w finale. Myślę, że programiści mają tutaj lepszy pomysł, ponieważ pozostałe dwie główne części serii zostały wydane, a bohater Cipher (Charlize Theron) powrócił.

Ten film również bardzo dobrze rozwija głównych bohaterów, ponieważ lepiej poznajemy Hobbesa, opowiadają nam o jego przeszłości i błędach (nie do końca tak, jak sugerował) i mamy dobrą równowagę z serialem. Ponadto zgłoszono dwa znaki z dwoma rozpoznawalnymi słowami.

Szybcy i wściekli 9 (Fast & Furious 9)
Szybcy i wściekli 9 (Fast & Furious 9)
Szybcy i wściekli 9 (Fast & Furious 9)
Szybcy i wściekli 9 (Fast & Furious 9)
Szybcy i wściekli 9 (Fast & Furious 9)
Szybcy i wściekli 9 (Fast & Furious 9)
Szybcy i wściekli 9 (Fast & Furious 9)
Szybcy i wściekli 9 (Fast & Furious 9)
Szybcy i wściekli 9 (Fast & Furious 9)
Szybcy i wściekli 9 (Fast & Furious 9)
Polski tytuł F9
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.