What's happening?

Tyler Rake: Ocalenie - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Tyler Rake: Ocalenie

Tyler Rake: Ocalenie

Apr. 24, 2020USA116 Min.R
Twój głos: 0
10 1 głos

Opis filmu

Tyler Rake: Ocalenie cały film to hit netflixa 

Głównym bohaterem filmu jest nominowany najemnik Tyler Rick, który specjalizuje się w ratowaniu zakładników porwanych jako okup. Specjalizuje się w szczególnie skomplikowanych zadaniach i ten czas jest dla niego niemożliwy. Syn dużej indyjskiej mafii został uprowadzony przez swojego rywala z Bangladeszu. Mój ojciec jest w więzieniu, a tymczasowy opiekun właśnie go zdradził i pozwolił na porwanie. Gangorzy stawiają mu ultimatum, w przeciwnym razie uleczy syna lub pozbędzie się rodziny. Wcześniej był to zespół sił specjalnych.

W tych okolicznościach Tyler Rick musi pokonać serce Bangladeszu, uratować swojego syna Mafię, a jednocześnie oszukać strażnika, który niczego nie ułatwia i próbuje oszukać społeczeństwo, w którym pracuje Tyler. Mamy więc sytuację najemników przed całym miastem (oczywiście policja jest w kieszeniach mafii) i ponad rządem. Zacznijmy od kraju, bo to coś wyjątkowego. Film wyświetlany jest głównie w Indiach i sąsiednim Bangladeszu. Nie chcę oszukiwać, tło filmu jest po prostu ekscytujące. Brud, ubóstwo i sytuacja w tych krajach rosną. Możesz również zobaczyć dobry przegląd różnic w klasach społecznych w niektórych miejscach. Są sceny, w których brudny chłopak z ulicy, próbując zbudować karierę, próbuje zadowolić mafię i porywa syna swojego przeciwnika. Zostaje zaproszony do prawdziwego złotego zamku, gdzie porywacze jedzą obiad z wieloma pięknymi kobietami. Pokój pełen luksusowej i nietkniętej bieli i złota, a brudny mały chłopiec wręczył go swojemu panu. W końcu wiesz, że w tych krajach nie jest powszechne wykorzystywanie dzieci do walki

Tyler Rake: Ocalenie online

Świetne kino akcji Tyler Rake Ocalenie online

Zmiany w poszczególnych scenach, sekwencjach i fabule są sprytnie napisane. Nawet jeśli znamy poszczególne piosenki, od razu wciągnijmy się w tę historię i złapmy ją za ucho. Tym bardziej, że deweloperzy nie czekali w połowie gry lub tuż przed finałem, aby rozwinąć akcję. W rzeczywistości wydarzenia tutaj odbywają się z dużą prędkością od początku sesji do ostatnich minut. Dla autorów bardzo ważny jest zastrzyk adrenaliny, ale bez uczucia przytłoczenia.

Sekwencja działań, nękania, walki i strzelania jest starannie przemyślana i wywołuje silne wrażenie. Filmowiec Sam Hargavey, który zadebiutował w Tyler: Salvation: był drugą sztuczką zespołu, koordynatorem i koordynatorem filmów takich jak Deadpool 2 i Avengers: Endgame. Sceny walk czy przejażdżki samochodem są widowiskowe, a jednocześnie wsparte oryginalną precyzyjną choreografią. Jest blisko takich seriali jak The Raid.

Zadziwiająco dobre sceny w całym filmie Tyler Rake ocalenie

To, co zadziwia Tyler Rake ocalenie było pierwotnie sercem wspaniałej historii, zilustrowanej przez bohatera imienia i związku z „celem”. Jest silnym najemnikiem, który przeżył osobistą tragedię. Joe Russo (autor) i Sam Hargrave (reżyser) wykorzystują to, aby nadać opowieści głębszy sens. Śmierć jego długoletniego syna całkowicie go zniszczyła i spaliła, niezależnie od tego, czy zginął na misji, czy nie. Twórcy wykorzystują tę historię do stworzenia specjalnej metafory przeszłości Tylera, której nie towarzyszyła walka jego dziecka o życie. Ta wyniszczająca wina Omi, dowódca baronów narkotykowych, staje się symbolem bohatera, który mimo braku wynagrodzenia walczy o stopniową przemianę. Te intymne sceny pomiędzy Tylerem i Ovi stały się jedną ze specjalnych mocnych stron filmu. Dziękuję Chrisowi Hemsworthowi za emocjonalną głębię i znaczenie, które opłaca się, gdy historia się rozwija i działa świetnie. W ten sposób polska nazwa „odkupienie” staje się dużo bardziej trafna, bo cała historia naprawdę uratuje człowieczeństwo Tylera. Nie zrozumcie mnie źle nie jest on nagrodzonym Oscarem aktorem dramatycznym. Ale filmy akcji naprawdę mają pozytywny element emocjonalny, którego często brakuje. To właśnie te momenty dojrzałości bohatera naprawdę rezygnują z całej duszy. Oczywiście chcesz, aby programiści szybko przestawili się na inne gry, ale ja się nudzę chociaż różne etapy tworzenia i odwoływania się do historii są proste i oczywiste. Czasami jednak wydaje się, że na wdrożenie tych elementów potrzeba trochę czasu.

Tyler Rake: Ocalenie
Tyler Rake: Ocalenie
Tyler Rake: Ocalenie
Tyler Rake: Ocalenie
Polski tytuł Extraction
Ocena widzów 6.8 106,098 votes
Ocena TMDb 7.5 2,119 votes

Reżyser

Jon Mallard
Reżyser

Obsada

36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.