CAŁY FILM 2 Hearts ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

2 Hearts

2 Hearts - ZALUKAJ ONLINE

Oct. 16, 2020USAPG-13
Twój głos: 0
10 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film 2 Hearts online?

To amerykański dramat romantyczny z 2020 roku wyreżyserowany przez Lance’a Hoola, z udziałem Jacoba Elordiego, Adana Canto, Tiery Skovbye i Radhy Mitchell. Opiera się na prawdziwej historii Leslie i Jorge Bacardi oraz Christophera Gregory’ego

Nastrój filmów nakręconych po prawdziwych historiach często się zmienia. Wydaje się, że lubią mnie bardziej, ponieważ do pewnego stopnia o tym wiedzą. Ten film jest nieskończenie zabawny i inspirujący. W pełni wykorzystałem pierwsze 15 minut i zainwestowałem w historię – tak, obie historie. Ten film opowiada o dwóch różnych parach, które nawet się nie znają, ale w końcu się spotykają.
Film „2 Hearts” opowiada historię Chrisa (młodego chłopca z Hollywood, Jacoba Elorda) i Horhiego (Adam Kant), pierwszego nieprzyjemnego i brutalnego nastolatka, który również opowiada, a także o drugiej zagrażającej życiu chorobie płuc Kubańczyka, której rodzina pochodzi z Imperium Rzymskie.

Zwykle film zawiera elementy niemal każdej adaptacji książki Nicholasa Sparka. Piękni biali ludzie mówią to, zanim zamkną oczy. Bawią się na plaży, walczą w dużych kuchniach, a kiedy osiągają szczyt szczęścia, w prywatnym pokoju zapada tajemnicza choroba, podobna do serii hotelowej.

2 Hearts czyli historia oparta na faktach

2 Hearts to historia oparta na prawdziwych wydarzeniach – tak,  to są dwie różne historie. Chociaż Chris i Sam najwyraźniej nie mają nic wspólnego z Horhim i Leslie, gdyż istnieje tylko miłość. Film wydaje się latać, podczas gdy historia leci. Na pewno pokochasz serca obu bohaterów. Kiedy to się skończy, prawdopodobnie zyskasz nowe zrozumienie swoich bliskich i zainspirujesz się do zrobienia czegoś dobrego.

„2 Serca” to romantyczny sekret oparty na prawdziwych wydarzeniach i dający pozytywne rezultaty po tragedii. Eric Gregory adaptuje swoją science fiction i przedstawia dwie powieści o chorobie, śmierci, żalu i nadziei. Pierwsza mówi o bogatym kubańskim artyście rzymskim Adhi Canti i stewardessie (Radha Mitchell) w latach 70.

Film przedstawia relacje i postacie, które wzmacniają stereotypy seksualne: kobiety na pierwszy rzut oka są nieustannie nękane miłością do mężczyzn. Jorge agresywnie uwodzi swoją agresywną żonę bogactwem i luksusem i lata po całym świecie, by zaskoczyć, co niektórzy wolą być dziewczyną. Podobne relacje można napotkać w świetnym filmie Love and Monsters.

W pierwszych dwóch przedstawieniach ta serdeczna prezentacja została przedstawiona dwóm sercom z bardzo sentymentalnym skutkiem, ponieważ każda kochająca się para – z różnych miejsc i czasów – dzieli się swoimi celami, oczekiwaniami i uczuciami z właściwymi partnerami. Świetnie, ale poza dwoma specyficznymi problemami zdrowotnymi, pary nie angażują się w konflikty, bójki, kompromisy czy spory. W całym filmie dorośli wykazują wzorowe zachowania, chwalone przez terapeutów z całego świata.

Inspirująca historia, która daje do myślenia

Inna ciekawa historia i mimo oficjalnych manipulacji ostatnie wydarzenia w filmie z pewnością rozerwą część widzów. W końcu kto nie uważa, że ​​można powiedzieć swoim bliskim, co o nich myślisz, kiedy jeszcze tam są? Zauważasz to zbyt często, gdy jest już za późno. Dobra wiadomość jest taka, że ​​jeśli przegapisz ten film, zostało Ci jeszcze kilka godzin.

To inspirujący film, który może wywołać poważną debatę na temat dawstwa narządów. Daje też niesamowitą wdzięczność i miłość. Istnieją jednak treści, które mogą nie być odpowiednie dla każdej rodziny. Najpierw jest scena z mężczyzną i kobietą w łóżku, którzy zdecydowanie spędzają razem noc i oferują jej. To nie jest istota grafiki i filmu, ponieważ nie jest to dla wszystkich widzów.

Pomaga również, aby historia rozwijała się rok po roku i rok po roku przyspieszyła drogę do piekła cukru. Scenariusz stara się również rozgrywać to na osi czasu, w których fantazja i rzeczywistość kończą się humorem i brakiem szacunku dla faktycznych wyprzedanych wydarzeń.

2 Hearts
2 Hearts
2 Hearts
2 Hearts
2 Hearts
2 Hearts
Polski tytuł 2 Hearts
Ocena widzów 6.7 69 votes
Ocena TMDb 7.5 2 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.