What's happening?

Avengers: Wojna bez granic - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Wojna bez granic

Apr. 25, 2018USA149 Min.PG-13
Twój głos: 10
7.3 17 głosy

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Avengers: Wojna bez granic online?

Spektakularne starcie na śmierć i życie, obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.

Reżyserzy Joe i Anthony Russo zdają się być tego świadomi w swoim najnowszym albumie, który ma duży zespół i ma na koncie kilka filmów. Długo oczekiwany okres między Avengers i największą przerwą MCU Thano (Josh Brolin) to niekończąca się zabawa, gdzie gromadzi dziesiątki bohaterów z kinetycznymi zwrotami akcji. Jego ciężka praca i jednostronne żarty sprawiają, że jest najzabawniejszym w historii studiem filmowym i jak dobre rzeczy przytrafiają się dobrym ludziom. Po wielu latach kręcenia, w których nawet codzienne postacie wydawały się niewidoczne i niechlujne, jest to ekscytujący szok – i to jest dokładnie ta seria, której potrzebujesz do filmu.

Avengers: Wojna bez granic przypomina film Marvela. Miracle i Russ okazują odwagę, że Thanoss był w rzeczywistości jedną z mniej zaskakujących rzeczy w niekończącej się wojnie. Przez ostatnie sześć lat wzywano nas do spotkania z najpotężniejszymi bohaterami świata i przygotowania się na chaos długo oczekiwanego szczytu. Naprawdę nie wiedziałem, co to za bałagan i że Marvel był na tyle odważny, aby to zrobić.

Avengers Wojna bez granic Online

Kolejna produkcja Marvel Studio

W MCU jest tak wiele wspaniałych chwil, które wkrótce się zmienią, więc możesz zapomnieć o ważnych, wczesnych momentach, gdy jesteś w środku akcji. Zanim wejdziesz, dowiedz się, że Thanos już wcześniej czekał i przeszedł przez ulicę z wieloma naszymi bohaterami MCU, których pociąga jego praca. Oprócz zemsty na Starku, Thorze (Chris Hemsworth), amerykańskim kapitanie (Chris Evans), Czarnej Wdowie (Scarlett Johansson) i Bruce’u Banerze (Mark Ruffalo) pojawiają się również nowi gracze, tacy jak Czarna Pantera (Chadwick Boseman)

Tym razem jednak Thanos nie jest odcinkiem, ale główną linią filmu, głównym bohaterem, jeśli wyobrazić sobie „niekończącą się wojnę”. Wiele filmów o superbohaterach zostało zniszczonych przez złych złoczyńców CGI, ale na szczęście gigantyczna fioletowa kaczka, Josh Broline, nie zawodzi. Jest zorganizowany i potężny w magii wizualnej, a jeszcze bardziej imponujący jest cień brata między pikselami. Chociaż może to nie być zgodne z duchem Killmongera, rysunki są autentycznymi odcieniami, które uniemożliwiają zakochanie się w śmiechu OTT. Historie z Gamorą (Zoe Saldana) są najsilniejsze, a Green Guard pokazuje również emocje z najlepszego serialu.

Avengers: Wojna bez granic po polsku z 2018 roku

Zgodnie z obietnicą, Avengers: Wojna bez granic to głównie film na gigantyczny fioletowy złoczyńca CGI (grany przez Mo-Gate Josha Brolina) jest zdecydowanie najsilniejszą fabułą w filmie. Jeśli nie potrafimy sympatyzować z argumentem, że chce on zniszczyć połowę wszechświata w ludziach – najważniejszej zemsty, jaką kiedykolwiek popełniono w filmie – możemy przynajmniej zrozumieć jego perspektywę i uwierzyć w jego ból.

Twórcy Avengers: Wojna bez granic mogą czuć się jak mieszanka sprzecznych osobowości i chociaż zespół musi podzielić się historią z innymi, podejmują wiele decyzji, opowiadając ją. Iron Man (Robert Downey Jr.) kontynuuje swoją współpracę mentorską ze Spider-Manem (Tom Holland) i obaj są zaskakujący i szokujący dla dr Strange’a i Wonga. Relacja między czerwoną wiedźmą (Elizabeth Olsen) a wzrokiem (Paul Bethany) jest pogłębiona, ale niekończący się kamień w jej głowie stanowi poważne zagrożenie dla wzajemnego losu. Prowadzeni przez Kapitana Amerykę (Chris Evans), Czarną Wdowę (Scarlett Johansson), War Machine (Don Cheadle) i Falcona (Anthony Mackie) zabierają zlikwidowanych Avengers Wakanda, gdzie mogą uzyskać wsparcie Czarnej Pantery (Chadwick). Bosemans.) I jego mieszkańcy w czasie inwazji. 

Avengers: Wojna bez granic
Avengers: Wojna bez granic
Avengers: Wojna bez granic
Avengers: Wojna bez granic
Avengers: Wojna bez granic
Avengers: Wojna bez granic
Avengers: Wojna bez granic
Avengers: Wojna bez granic
Avengers: Wojna bez granic
Avengers: Wojna bez granic
Polski tytuł Avengers: Infinity War
Ocena widzów 8.5 776,447 votes
Ocena TMDb 8.3 18,329 votes

Reżyser

Obsada

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Benedict Cumberbatch isStephen Strange / Doctor Strange
Stephen Strange / Doctor Strange
Tom Holland isPeter Parker / Spider-Man
Peter Parker / Spider-Man
Chadwick Boseman isT'Challa / Black Panther
T'Challa / Black Panther
Don Cheadle isJames
James "Rhodey" Rhodes / War Machine
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.