CAŁY FILM Clifford: Wielki czerwony pies ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Clifford: Wielki czerwony pies

Clifford: Wielki czerwony pies - ZALUKAJ ONLINE

Nov. 10, 2021Canada97 Min.PG
Twój głos: 10
10 1 głos

Opis filmu

Clifford. Wielki czerwony pies cały film do obejrzenia online

Walt Becker wykorzystuje animację komputerową i żywą akcję, aby opowiedzieć historię samotnej nowojorskiej nastolatki, Emily Elizabeth Howard (Darby Camp). Po przeprowadzce do Nowego Jorku, Emily mówi, że czuje się samotna i nie na miejscu w swoim nowym liceum. W wyniku wiadomości, że jej zajęta matka, Maggie (Sienna Guillory), będzie za granicą w interesach, Emily nie jest zachwycona. Ospały Casey, który podróżuje starym zardzewiałym samochodem, jest osobą troskliwą, ale też nieodpowiedzialną.

Z panem Bridwell (John Cleese), ratownik zwierząt nazwany po autorze, Emily ożywa, gdy ona i Casey spotykają go i jego uroczy mały pies. To miłość od pierwszego wejrzenia dla młodej damy, która łaknie czułości.

Udana produkcja online z niezłym zakończeniem

Clifford Wielki Czerwony Pies przypomina obrazy Disneya z przeszłości, z historią, która jest przesadzona, zabawna w prostym i przyjaznym dla dzieci stylu oraz z bohaterem, z którym można się utożsamić. Przez większość czasu narracja toczy się wokół Emily Elizabeth i Clifforda. Nie ma znaczenia, że chodzi do drogiej prywatnej szkoły; rówieśnicy Emily mówią o niej, ponieważ jest stypendystką, która mieszka z samotną matką. Aby Maggie była w stanie podróżować w interesach, musi szukać pomocy u swojego pełnego dobrych chęci, ale irytującego młodszego brata Caseya, aby zaopiekować się nią, gdy jest daleko. W miarę upływu czasu sprawy stają się coraz trudniejsze.

Pomimo tytułu filmu Clifford Wielki Czerwony Pies opowiada historię Emily Elizabeth. Jednak Casey, jej obskurny wujek, trzyma oko na nią przez większość filmu. Harry poznaje szczeniaka Clifforda w mobilnym namiocie ratunkowym dla zwierząt, prowadzonym przez tajemniczego pana Bridwella. Emily Elizabeth i wujek Casey znajdują się w dylemacie konieczności karmienia jednej dużej gęby jak Clifford rośnie do monstrualnych rozmiarów praktycznie z dnia na dzień!

Znany reżyser w akcji

Jeden z najbardziej znanych reżyserów filmowych, Walt Becker, został zatrudniony do wyreżyserowania tej produkcji.. „Clifford” to orzeźwiająca zmiana tempa w stosunku do typowego materiału humorystycznego. Niepokojąca ścieżka dźwiękowa, której autorem jest John Debney, przypomina, że to film dla dzieci, ale niewykluczone, że i rodzice znajdą w nim coś dla siebie. Clifford, w przeciwieństwie do innych filmów dla dzieci, zachowuje przez cały czas bardziej spokojną i uspokajającą atmosferę. Uderzenie w niego byłoby jak kopnięcie szczeniaka w twarz, ponieważ jest tak niewinny i pełen dobrych intencji.

Jeśli chodzi o Emily Elizabeth, to nie ma ona ochoty na bycie sławną czy publiczną. Właściwie woli być zupełnie niewidoczna dla ogółu społeczeństwa. Przynajmniej nie będzie już postrzegana jako cel szkolnych dręczycieli. Pocieszające jest to, że jej matka wierzy, że jest wyjątkowa. Mówi Emily, że pewnego dnia wyjątkowe osoby będą mogły rządzić światem, a ona wierzy, że tak właśnie jest. Dla dorosłych polecanym filmem jest Armia Złodziei Online.

Z drugiej strony, to nie stanie się „kiedyś”. Ten czas już nadszedł. Choć jej matka znana jest ze swojej odwagi, Emily nie chce iść w jej ślady. Chce po prostu znaleźć sposób na przetrwanie roku szkolnego, nie płacząc przy tym każdej nocy do snu, jak to robi teraz.

Cały film Clifford. Wielki czerwony pies to opowieść o czworonogu

Posiadanie małego szczeniaczka z czerwonym hydrantem jako towarzysza okazało się dla Emily błogosławieństwem w przebraniu. Stają się dobrymi przyjaciółmi po tym, jak Emily nadaje mu imię Clifford. Ale ich radość z odnalezienia się nawzajem jest krótkotrwała. To dlatego, że Emily obudziła się następnego ranka i zobaczyła, że Clifford urósł o trzy stopy od czasu, gdy zobaczyła go po raz pierwszy. Minęło sporo czasu, odkąd miała małego rudego szczeniaczka

Do swoich badań i rozwoju, Lyfegro zatrudniła gigantycznego szczeniaka. Emily nie da się przekonać do tego, że Clifford jest popychany przez naukowców. Jeśli jednak rzeczywiście zależy jej na dobru Clifforda, może nie być w stanie go powstrzymać.

„Ogromny czerwony pies Cliffford” to piękna bajka dla dzieci z subtelnym i przenikliwym przesłaniem o zwartej społeczności strzegącej się przed przewrotem technologicznym i siłowym egzekwowaniem prawa. Wielki rubinowy ogon Clifforda jest również dość atrakcyjny. Clifford Wielki Czerwony Pies to kreskówka, którą na podstawowym poziomie mogą polubić zarówno dorośli, jak i dzieci.

Clifford: Wielki czerwony pies
Clifford: Wielki czerwony pies
Clifford: Wielki czerwony pies
Clifford: Wielki czerwony pies
Clifford: Wielki czerwony pies
Clifford: Wielki czerwony pies
Clifford: Wielki czerwony pies
Clifford: Wielki czerwony pies
Clifford: Wielki czerwony pies
Polski tytuł Clifford the Big Red Dog
Ocena widzów 6 3,504 votes
Ocena TMDb 7.8 192 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.