CAŁY FILM Czerwona nota ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Czerwona nota

Czerwona nota - ZALUKAJ ONLINE

Nov. 04, 2021USA115 Min.PG-13
Twój głos: 0
8 1 głos

Opis filmu

Czerwona nota – do obejrzenia cały film online

Wydano ogólnoświatowy nakaz aresztowania najbardziej poszukiwanych przestępców na świecie, a behawiorysta FBI John Hartley (Dwayne Johnson) został zobowiązany do zatrzymania i ścigania wymienionych w nim osób. Uciekając, znajduje się w centrum śmiałej kradzieży, która naraża go na niebezpieczeństwo. Aby schwytać najgroźniejszego złodzieja dzieł sztuki na świecie (Gal Gadot), musi współpracować z jego konkurentem Nolanem Boothem (Ryan Reynolds).

„Czerwona nota”, który miał swoją premierę na Netflixie 12 listopada i błyskawicznie wspiął się na szczyt listy najczęściej oglądanych filmów roku, okazał się zaskakującym hitem. Źródła medialne podawały, że produkcja obrazu miała kosztować coś w okolicach 200 milionów dolarów. Czy warto było wydać tyle pieniędzy na to zdjęcie, biorąc pod uwagę okoliczności? Opinia publiczna jest w tej kwestii podzielona.

O czym opowiada Czerwona Nota?

Wyprodukowany w USA film Red Note jest produkcją pełnometrażową. Zadaniem głównego bohatera, agenta Interpolu, jest schwytanie niebezpiecznych przestępców, którzy przez długi czas wymykają się spod kontroli. Uzasadnieni aresztanci, którzy otrzymali „czerwoną notę”, figurują w osobnym rejestrze.

Wszystko idzie zgodnie z planem, przynajmniej do pewnego momentu w fabule całego filmu. W wyniku brawurowej kradzieży dokonanej przez dwóch rywalizujących ze sobą oszustów, cały scenariusz zostaje obrócony do góry nogami. W tym momencie ich drogi krzyżują się z drogami agenta. Następstwem tego jest szereg dziwnych, aczkolwiek zabawnych konsekwencji.

Czerwona Nota to bez wątpienia hit tego roku

Czy czerwona nota jest wart obejrzenia, czy raczej jest niewypałem? To wspaniały film pod każdym względem. To wszystko, co mam do powiedzenia na ten temat. Jeśli chodzi o filmy akcji, takie jak Szybcy i wściekli, logika staje się bezwartościowa, fizyka zostaje odesłana do szafy, a obsceniczne żarty są raczej regułą niż wyjątkiem. W przypadku, jeśli jesteś miłośnikiem tego typu filmów, to będziesz cieszyć się tym filmie. Jeśli jesteście uczuleni na formułę rozrywki Justina Lina, nie ma sensu nawet próbować oglądać najnowszej superprodukcji Netflixa.

Przez cały film byłem absolutnie pochłonięty i nie odpuszczałem aż do napisów końcowych. Zamiast próbować być czymś innym niż jest, to fantastyczny kawałek rozrywki, który jest zadowolony z bycia tym, czym jest i nigdy nie próbuje być niczym innym niż tym, czym jest. Sceny akcji są świetnie sfilmowane, a postacie dają się lubić.

Gal Gadot w nowej odsłonie

Pomimo tego, że nie ma tu ani chwili bez akcji czy humoru, obrazowi udaje się łączyć humor, akcję i odrywać od nich tak mistrzowsko, że trudno doszukać się w tym wszystkim efekciarstwa. Co więcej, Gal Gadot została obsadzona w roli głównej przeciwniczki filmu, co jest miłym bonusem. Niemniej jednak, nawet jeśli jest ona początkującym aktorem, oglądanie w telewizji najbardziej kryształowej superbohaterki DC w tak niemoralnym przebraniu jest dla jej fanów czystym dreszczykiem emocji.

Aktorka Gal Gadot pojawiła się już w kilku programach telewizyjnych, za każdym razem przywdziewając droższą suknię. Każda z jej wizyt może być postrzegana jako zapowiedź nadchodzącej katastrofy dla Bootha i Hartney. Inspektor Das (Ritu Ayra), agent Interpolu Bootha i Hartneya, to postać pomniejsza, która jest gotowa posunąć się do wszelkich środków, by schwytać dwóch przestępców.

Czerwona nota: film online, który trzeba obejrzeć

Czerwona nota ma wiele do zaoferowania już na samym początku, i to jest dobre. Od samego początku twórcy filmu zwodzą widza, wplatając elementy wielu gatunków w ogólny radosny i zabawny ton produkcji. Możliwe jest uzyskanie prawdziwie wybuchowej kombinacji, jeśli podejdziemy do seansu z odpowiednio bezpiecznej odległości. Jeśli liczycie na coś więcej niż letni blockbuster, rozrywki będziecie musieli poszukać gdzie indziej. Jeżeli jesteś fanem polskiego kina warto obejrzeć produkcję Dziewczyny z Dubaju Online.

Nowy film oryginalny Netflixa, jest intrygujący nie tylko ze względu na opowieść, którą przekazuje, ale także ze względu na zespół, który się w nim pojawia. Oprócz znakomitej obsady drugoplanowej! W filmie w rolę agenta Interpolu wcieli się Dwayne Johnson.

Czerwona nota
Czerwona nota
Czerwona nota
Czerwona nota
Czerwona nota
Czerwona nota
Czerwona nota
Czerwona nota
Czerwona nota
Czerwona nota
Polski tytuł Red Notice
Ocena widzów 6.4 86,545 votes
Ocena TMDb 6.9 1,240 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.