CAŁY FILM Dom Gucci ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Dom Gucci

Dom Gucci - ZALUKAJ ONLINE

Nov. 24, 2021Canada158 Min.R
Twój głos: 0
9 1 głos

Opis filmu

Dom Gucci do obejrzenia

Podobnie jak w przypadku morderstwa Gianniego Versace, fabuła „Domu Gucci” koncentruje się wokół dramatycznego wydarzenia w historii mody, które do dziś budzi silne emocje. Aby opowiedzieć tę historię, Ridley Scott wykorzystał odpowiedni okres czasu i należy mu się za to uznanie. Wszystko zaczęło się od ich pierwszego spotkania, determinacji Patrizii Reggiani, początków ich romansu, lat miesiąca miodowego i kryzysu, który doprowadził do ich rozwodu – wszystko to skrupulatnie odtworzył. Wystarczy sięgnąć po napisaną w biblijnym stylu książkę o rodzinie Gucci, by przekonać się, jak wiele jest materiału na co najmniej trzy filmy lub seriale telewizyjne oparte na ich historii. Już w zwiastunie widać, że fabuła filmu oparta jest na zasadzie „przyczyny i skutku”, co widać w kolejnych narracjach filmu, jak i w samym filmie.

Gdyby w trakcie oglądania „Domu Gucci” zajął się tym nowy reżyser, zastanawiałam się, jak wyglądałby ten film. W pewnym momencie próbowałem sobie wyobrazić, co zrobiłby z tym materiałem Martin Scorsese, gdyby udostępniono mu go dwie dekady temu. Ponieważ Paolo Sorrentino znajduje się bliżej Toskanii niż reżyser z Tyne and Wear, jego wizualna sprawność wzbudziła moją ciekawość i byłem podekscytowany perspektywą współpracy z nim. Pomyślałem, że Ridley Scott, który miał wyreżyserować ten film w 2006 roku, zrobiłby to lepiej teraz niż wtedy, zważywszy na to, że „American Gangster”, jego ostatni dobrze przyjęty przez krytykę film, wyszedł zaledwie kilkanaście miesięcy po tym, jak Scott miał nakręcić ten. W tych chwilach, kiedy moja uwaga musiała być odwrócona od tego, co mówiono, a skierowana na niedokończone pomysły filmowe, oni używali swoich telefonów, żeby się zająć. Pamiętając słowa reżysera, przypomniałem sobie, że winą za złe skutki swojej pracy obarczał przyszłych filmowców. Z całym szacunkiem, panie Scott, ale czasem wystarczy zrobić lepszy film.

Krime Story. Love Story online to film, który trzeba obejrzeć.

Gdzie oglądać cały film Dom Gucci online?

W The House of Gucci można dowiedzieć się więcej o rodzinie, która założyła jedną z najbardziej znanych na świecie marek odzieżowych. Jednocześnie muszę przyznać, że Ridley Scott fantastycznie przedstawia ostateczny upadek tego ogromnego imperium. Przedstawiona przez reżysera nadgorliwa kultura doprowadziła wszystko do ruiny.

Zarówno narrator, jak i tempo filmu są godne pożałowania. Wydaje mi się, że z filmu można było wyciąć 20-30 minut. Długa ekspozycja wprowadza na początku filmu główny temat filmu, którym jest „wojna domowa” wewnątrz organizacji. Żmudne tempo raczej nie przyniesie sukcesu. W drugiej połowie wiele się dzieje i jest na tyle napięta i ekscytująca, że ogląda się ją do końca. Fragmentaryczne opowiadanie historii przez Scotta przez cały film jest prawdziwym rozczarowaniem.

Fabuła tego filmu

Wychodząc za mąż za dziedzica Gucci, Maurizio (Adam Driver), jej życie zmieniło się w coś piękniejszego, niż kiedykolwiek mogła sobie wyobrazić (Lady Gaga). Jest młodą kobietą z zamożnego, ale biednego domu, która jest samowystarczalna. Jedną z tych osób, które pieczołowicie projektują swoje życiowe cele i wykorzystują wszystko, co stanie im na drodze do ich osiągnięcia, nie zważając na reperkusje jest ona. Aby zapewnić bezproblemowe przekazanie rodzinnego biznesu mężowi, pani ta zajmuje miejsce z tyłu, podczas gdy jej mąż przejmuje stery. Kiedy fantazja się spełnia, o czym wszyscy przekonaliśmy się na własnej skórze, może szybko zamienić się w koszmar.

Ku zaskoczeniu nikogo, film Ridleya Scotta, House of Gucci to brama do błyszczącego, jaskrawego i przerysowanego świata, któremu nie sposób się oprzeć. W tej spektakularnej produkcji widać włoski styl w pełnej krasie. Lady Gaga, wszechstronnie utalentowana piosenkarka pop, aktorka i spadkobierczyni rodu Madonny, musiała zostać przekształcona w filmowy odpowiednik esencji Gucci.

Dom Gucci
Dom Gucci
Dom Gucci
Dom Gucci
Dom Gucci
Dom Gucci
Dom Gucci
Dom Gucci
Dom Gucci
Dom Gucci
Polski tytuł House of Gucci
Ocena widzów 6.9 49,639 votes
Ocena TMDb 6.6 710 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.