Jak pokochałam gangstera - OGLĄDAJ ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Jak pokochałam gangstera

Jak pokochałam gangstera - OGLĄDAJ ZALUKAJ ONLINE

Jan. 05, 2022179 Min.
Twój głos: 0
8 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Jak pokochałam gangstera online?

W poprzednim filmie Macieja Kawulskiego, „Jak zostałem gangsterem”, do roli anonimowego chuligana wykorzystano kilkanaście mniej znanych postaci polskiej przestępczości zorganizowanej. Tym razem trzygodzinny film reżysera ujawnił tożsamość jednej osoby. Nic więc dziwnego, że historia Nikodema Skotarczaka, ps. „Niko”, mogłaby spokojnie zająć cały sezon dużego serialu telewizyjnego. Trójmiejski przestępca ma więcej tytułów i pseudonimów niż jego rówieśnicy, w tym ojciec chrzestny polskiej mafii.

Niko zyskał popularność jako czarnorynkowiec, przemytnik, instruktor rugby, mistrz kradzieży samochodów, goryl, a nawet honorowy obywatel Gdańska w czasach III RP, stając się komunistycznym odpowiednikiem amerykańskiego „wiseguy”. Oglądać cały film Jak pokochałam gangstera możemy na największych serwisach vod. Do polskiej kinematografii Skotarczak wszedł późno, mimo że karierę filmową rozpoczął od epizodycznego występu w „Sztosie” Jana Nowickiego.

Jaka jest długość filmu Jak pokochałam gangstera?

Maciek Kawulski od razu wyróżnił się w polskim biznesie filmowym po wydaniu swojego pierwszego obrazu. Film zdobył sympatię widzów dzięki stylowi filmowemu, który entuzjastycznie i sprawnie czerpał z wielkich tego gatunku, świetnej, choć momentami uproszczonej muzyce i mocnym kreacjom głównych bohaterów. W przeciwieństwie do filmów Vegi, które są hiperdosłowne i pozbawione głębi, filmy Kawulskiego są gęste od metafor, odniesień, niedopowiedzeń i zabawy formą. Polska publiczność była zachwycona tym, co zrobi, gdy już zwróci na siebie uwagę. Okazało się, że spotkanie było powtórzeniem poprzedniego. Z jednej strony jest to pozytywny znak, że reżyserowi nie sprawia problemu przedstawianie współczesnej kultury przestępczej. Tworzenie filmów niemal identycznych z poprzednimi nie jest unikaniem porównań do wcześniejszych filmów, ale zachęca widzów do dokonywania porównań między aktualnymi premierami a ich poprzednikami.

O tym, że film Macieja Kawulskiego trwa trzy godziny, świadczy czas trwania filmu. W pierwszej połowie filmu twórca dusi nas wątkami, efektami, detalami i zachwycającymi ujęciami, ale w drugiej połowie rozszerza i przerywa tempo, przez co całe doświadczenie staje się nudne. Choć „Jak pokochałem gangstera” ma potencjał, by być znakomitym filmem, wczesne materiały sugerują, że jest inaczej.

Może Ci się spodobać cały film Batman online w wydaniu HD.

Czy warto obejrzeć Jak pokochałam gangstera online?

Twórcy zrezygnowali z opracowania dokumentu lub biografii Nikodema „Niko” Skotarczaka, powszechnie znanego jako „trójmiejski król”. W tych historiach jest wiele „faktów” i musimy wybrać te, które chcemy podkreślić, aby stworzyć pełny obraz tego, co się wydarzyło. Podczas gdy liczne punkty widzenia Rity (Krystyna Janda) prezentują różnorodność punktów widzenia, bohaterowie co jakiś czas patrzą prosto w kamerę i przebijają się przez ścianę, aby skomentować to, czego jesteśmy świadkami.

Film online „Jak pokocham gangstera” ma taką samą strukturę jak zeszłoroczny bestseller. Nie jest to jednak mroczny polski film gangsterski, lecz nowoczesny, skrojony w stylu Guya Ritchiego, momentami porywający, ale często efekciarski, zbudowany z łatwo dostępnych popkulturowych szablonów w sposób, który jest zarówno sprytny, jak i głupi.

Jedną z pierwszych rzeczy, które zrobiły na mnie wrażenie w tym obrazie, była wyjątkowa jakość ścieżki dźwiękowej. Do tego dochodzi druga. Genialny film o zgubnym wpływie narkotyków na szczęście. Z pewnością każda osoba miała inne oczekiwania. Jeśli ktoś uważa, że film jest niesmaczny z powodu nadmiernie rozbudowanych lub zbędnych scen, jest w błędzie. To dobrze zagrany film z kilkoma przesadami, które dodają mu pasji, a temat jest potraktowany kompetentnie. Niezależnie od tego, co sądzi się o reszcie filmu, jest to znakomity polski film gangsterski.

Film „Jak Pokocham Gangstera” jest oparty na faktach, a Nikodem Skotarczyk na prawdziwej postaci. Nasz bohater to skazany przestępca, który swoją przestępczą karierę rozpoczął na początku lat 70. na Pomorzu. W tym czasie żywe są jeszcze wspomnienia z czasów walk naszych przodków.

 

Jak pokochałam gangstera
Jak pokochałam gangstera
Polski tytuł Jak pokochałam gangstera
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.