CAŁY FILM Król lew 2019 ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Król lew 2019

Król lew 2019 - ZALUKAJ ONLINE

Jul. 12, 2019USA118 Min.PG
Twój głos: 9
9.9 7 głosy

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Król Lew 2019 online?

John Favreau jest dyrektorem Lions King. W filmie Spider-Man: Away from Home, który gorąco polecam polskim kinom, możemy zobaczyć aktora znanego fanom Marvela jako Happy Hogan. Amerykanin ma też spore doświadczenie po drugiej stronie aparatu. Jego prace obejmują Zathura-Space Adventure i Iron Man. Nie jest to bynajmniej pierwsze spotkanie Johna Favreau z cyfrową edycją historii Disneya. 2016 Wyreżyserował książkę Dżungla, która zdobyła Oscara za najlepsze efekty specjalne. Przygotowywana jest kolejna część przygody Mowgliego.

Animowany remake Disney Król Lew z 2019 roku to prawdziwa adaptacja oryginalnej historii. Znając bajki, z łatwością dostrzeżesz sceny, które z czasem zostaną przeniesione do świata wirtualnej rzeczywistości. Twórcy filmu nie zmienili historii Simby i to jest dla mnie duży plus. Ale myślę, że Król Lew to tylko cyfrowa kopia przygody. W filmie jest też kilka dodatkowych scen. Od czasu do czasu zmieniamy słowa głównych bohaterów i patrzymy na fanów Disneya jako na temat muzyczny, którego się tutaj nie spodziewaliśmy, lub fragmenty skupione na naturalnym cyklu życia. Choć bardzo dobrze znam losy Simby, ani przez chwilę się nie nudzę. Sama historia jest ponadczasowa, a niedawne pojawienie się Króla Lwa wzbogaciło piękne krajobrazy Afryki. Co jeszcze może to być?

Król Lew Online

Jak prezentuje się ścieżka dźwiękowa w całym filmie Król Lew?

Oryginalna animowana ścieżka dźwiękowa Disneya, stworzona przez Hansa Zimmersa, fascynuje widzów od wielu lat. Jest integralną częścią aranżacji, podobnie jak piosenka od The Circle of Life do Hakun Matata. Zarówno polska, jak i oryginalna wersja piosenki brzmią bardzo dobrze. Różnice w tekstach również były dla mnie akceptowalne, poza rewelacyjnie ponurymi zmianami „Time is Coming”, która jest w najnowszej wersji „Apply for You” i wygląda znacznie niżej.

Film krol lew jest ładnie nakręcony, ale dołączyłem do grupy, która uważa, że ​​to plus. Historia pozostaje taka sama. Niektóre sceny zostały usunięte, a inne dodane, ale to nie zmieniło historii. Musieli tylko przesłać sceny, w których utrwalili realizm. Naprawdę podobał mi się motyw poruszających się włosów. Oryginał miał tylko kurz pod ustami Simby’ego, co było trochę bezużyteczne. Nowy sposób rejestracji w Rafike jest trochę mniej niemożliwy i znacznie bardziej ekscytujący. Nagrania dźwiękowe również zasługują na pochwałę. Aktorzy znani z pierwszej i nowych wersji spisali się nieźle. Najbardziej obawiam się roli Artura Afraidmijewskiego w filmie Blizna, ale przekonałem się o tym już na seansie. 

Król Lew (2019 VOD)

Niezwykła oprawa graficzna nowego filmu Król Lew z 2019 roku

To był nowy remake nowego króla lwa. Opowiada również znajomą historię, prawie przywracając punkt wyjścia i nie pozwalając ci oddychać świeżym powietrzem, oczywiście wizualnie, chyba że po prostu nie możesz niczego kontrolować. Osobiście nie ma nic przeciwko transformacji, ponieważ solidną historię można opowiedzieć na wiele sposobów; Na koniec warto wrócić do tych dobrych rzeczy i po chwili przynieść je na warsztat, zaktualizować, spojrzeć na nie z innej perspektywy i przedstawić w zupełnie innym stylu – czas pozwala programistom pracować coraz więcej utalentowany do robienia wszystkiego nowego. historia drukowania. W przypadku powrotu królów nic nie zostaje, bo to fikcyjne odrodzenie człowieka, powtórzenie historii, w której nikt nie ingerował i nikt się nie odezwał. Szkoda. Najwyraźniej zawsze się cieszę, że nowe pokolenie, które nie może znaleźć więcej animacji na przełomie XIX i XX wieku, jest wystarczająco atrakcyjne, przyznaje Leo. Nawiasem mówiąc, ponowna prezentacja słynnego audiowizualnego widowiska będzie prawie kompletna w porównaniu do oryginału, ale najważniejszy element: brak emocji.

Na koniec warto wspomnieć o nostalgii, na której nowy król lwów został w naturalny sposób wbudowany iw którą raz czy dwa razy został złapany podczas seansu. Być może ich urok spadnie na innych, którzy, tak jak ja, dorastali w animacjach z flagami Myszki Miki, byli w pierwszym kinie Lion i był to pierwszy element ich późniejszej rozszerzonej kolekcji VHS Disneya. Niestety ten szybko rozwijający się zegarek to tylko echo, niejasne odbicie dawnych wrażeń. 

Król lew 2019
Król lew 2019
Król lew 2019
Król lew 2019
Król lew 2019
Król lew 2019
Król lew 2019
Król lew 2019
Król lew 2019
Król lew 2019
Polski tytuł The Lion King
Ocena widzów 6.9 180,119 votes
Ocena TMDb 7.2 5,303 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.