What's happening?

Kubo i dwie struny - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Kubo i dwie struny

Kubo i dwie struny

Aug. 18, 2016USA101 Min.PG
Twój głos: 0
10 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Kubo i dwie struny online?

Kubo i dwie struny to najnowsze dzieło i tajemnicze drzwi dla twórców studia „Laika”, filmów takich jak „Pudłaki”, „ParaNorman” czy „Koralina”. Wszystkie jej występy są bardzo różne i nie różnią się od przygód na nowej Kubie. Ta niezwykle magiczna podróż właśnie dotarła do polskich kin.
Historia zabiera nas do feudalnej Japonii, gdzie spotykamy Kubę i jego matkę, która mieszka w jaskini nad morzem. Cube jest młodym chłopcem, który opiekuje się matką i codziennie podróżuje do pobliskiego miasta, aby opowiadać wspaniałe historie szamanem (tradycyjny japoński instrument).

Dzięki ukrytej w niej magii i magii Kuba ożywia postacie origami, które stały się bohaterami swojej historii. Niestety, nadal opowiada swoje historie, ponieważ musi wrócić do domu przed zmrokiem. Pewnego dnia zapomina i rozmawia z demonami z przeszłości. Dziadek posłał dziadka, aby spojrzał mu w inne oczy i uratował go przed ludzkością. Chłopiec broni swojej matki, która zginie w pojedynku, usuwając resztki wiedźmy w postaci wskrzeszonej małpy musi chronić chłopca i pomagać mu w jego misji. Oznacza to znalezienie tajemniczej zbroi i walkę z Królem Księżyca to kubański dziadek. Jest też chrząszcz, były samuraj i ojciec kubańskiego sługi, który ma problemy z pamięcią. W tej kompozycji nasi bohaterowie decydują się na konfrontację ze złem za pomocą chanelowskiego wizerunku. Oczywiście spodziewany jest finał gry, ale najważniejsze w tym filmie jest to, co dzieje się przed ostatecznym starciem. Produkcja równie dobra co Scooby-Doo z 2020 roku.

Piękna wizualizacja animacji

Kiedy jednak zostawiamy tego rodzaju refleksję, skupiamy się na szczegółach. To, że termin „Kubo i dwie struny online” wygląda pięknie, to jedno, a druga to, że jest to pięknie opowiedziana historia o sile więzi rodzinnych, odpowiedzialności, życzliwości, radzeniu sobie ze stratą i akceptowaniu ludzkich niedociągnięć. Najwyraźniej jest ozdobiony dziecięcymi ramkami przygodowymi, więc mówimy o typowej podróży grupy bohaterów i modeli przygodowych, a tym, co wyróżnia Cube’a od innych, jest niezwykła dojrzałość tej animacji. .

Obaj mieli wypadki, ale Sararia spędzała dni w katatonii. Jej syn Kuba opiekuje się nią od dzieciństwa. Rano zaczyna go karmić Sararia nie może jeść sama a następnie bierze szamana matki na plecy i idzie do wioski, aby zarobić pieniądze. Działa jako rodzaj barda i opowiada historie o użyciu legendarnego samuraja Hansa. Nie są to jednak zwykłe historie: podobnie jak jej matka, Kuba wyraża magię. Z jego pomocą wyrzuca ruchome liście, które składają się na origami, aby skakać, latać i walczyć z innymi kostkami.

Kuba zawsze wraca do matki po zmroku. Za każdym razem, gdy budzi się ze swojej głupoty, Sarat mówi synowi, że nie może wyjść o zmroku, ponieważ jego dziadek i ciotka zgubili go, by na nich spojrzeć goniąc ich, zanim Sararia go zaatakowała. Jednak gdy wioska świętuje jej śmierć, Kuba nie wraca do domu na czas, ponieważ postanowił połączyć siły ze swoim ojcem, który zmarł w obronie legendarnym chanelowskim świecie i opowiedzieć swoje historie. 

Kubo i dwie struny chomikuj

Bardzo dobra ocena bajki

Jednooki sześcian mieszka z matką w jaskini na końcu skromnego kamienia. Podczas gdy chłopiec i jego rówieśnicy musieli cieszyć się urokiem swojej młodości, musiał szybko dorosnąć i być wystarczająco odpowiedzialny, aby troszczyć się o swoją zagubioną matkę. Dlatego codziennie podróżuje do małego miasteczka w dolinie i zarabia pieniądze, opowiadając wspaniałe historie. Wyposażony w bezwstydną i niespokojną magię może ożywić postacie z origami, przedstawiając swoje epickie historie pełne samurajów i potworów w brzmieniu japońskiego instrumentu. Niestety, Kuba nigdy ich nie powstrzymuje, ponieważ jego mama prosi go, aby poszedł do domu przed zmrokiem. Ale to nie tylko wynalazek bezpiecznego rodzica, a Kuba musi wkrótce przyjść.

Kiedy chłopiec zapomina o zakazie i nadal nie wraca do domu pomimo słońca za horyzontem, w nocy pojawiają się dwie ciemne duchy kubańskie ciotki przysłane przez jego dziadka księżyc. Królu, przestań kończyć to, co się zaczęło i ukradnij drugie oko. Aby się uratować, chłopiec musi stać się jednym ze swoich bohaterów a dokładniej opowieści, które słyszy od swojej matki.

 

Kubo i dwie struny
Kubo i dwie struny
Kubo i dwie struny
Kubo i dwie struny
Polski tytuł Kubo and the Two Strings
Ocena widzów 7.8 113,776 votes
Ocena TMDb 7.7 2,461 votes

Reżyser

Obsada

Art Parkinson isKubo (voice)
Kubo (voice)
Charlize Theron isMother/Monkey (voices)
Mother/Monkey (voices)
Rooney Mara isThe Sisters (voice)
The Sisters (voice)
Matthew McConaughey isBeetle (voice)
Beetle (voice)
Ralph Fiennes isMoon King (voice)
Moon King (voice)
Brenda Vaccaro isKameyo (voice)
Kameyo (voice)
George Takei isHosato (voice)
Hosato (voice)
Minae Noji isMinae (voice)
Minae (voice)
Saemi Nakamura isVillager (voice)
Villager (voice)
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.