CAŁY FILM Kubo i dwie struny ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Kubo i dwie struny

Kubo i dwie struny - ZALUKAJ ONLINE

Aug. 18, 2016USA101 Min.PG
Twój głos: 0
10 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Kubo i dwie struny online?

Kubo i dwie struny to najnowsze dzieło i tajemnicze drzwi dla twórców studia „Laika”, filmów takich jak „Pudłaki”, „ParaNorman” czy „Koralina”. Wszystkie jej występy są bardzo różne i nie różnią się od przygód na nowej Kubie. Ta niezwykle magiczna podróż właśnie dotarła do polskich kin.
Historia zabiera nas do feudalnej Japonii, gdzie spotykamy Kubę i jego matkę, która mieszka w jaskini nad morzem. Cube jest młodym chłopcem, który opiekuje się matką i codziennie podróżuje do pobliskiego miasta, aby opowiadać wspaniałe historie szamanem (tradycyjny japoński instrument).

Dzięki ukrytej w niej magii i magii Kuba ożywia postacie origami, które stały się bohaterami swojej historii. Niestety, nadal opowiada swoje historie, ponieważ musi wrócić do domu przed zmrokiem. Pewnego dnia zapomina i rozmawia z demonami z przeszłości. Dziadek posłał dziadka, aby spojrzał mu w inne oczy i uratował go przed ludzkością. Chłopiec broni swojej matki, która zginie w pojedynku, usuwając resztki wiedźmy w postaci wskrzeszonej małpy – musi chronić chłopca i pomagać mu w jego misji. Oznacza to znalezienie tajemniczej zbroi i walkę z Królem Księżyca – to kubański dziadek. Jest też chrząszcz, były samuraj i ojciec kubańskiego sługi, który ma problemy z pamięcią. W tej kompozycji nasi bohaterowie decydują się na konfrontację ze złem za pomocą chanelowskiego wizerunku. Oczywiście spodziewany jest finał gry, ale najważniejsze w tym filmie jest to, co dzieje się przed ostatecznym starciem. Produkcja równie dobra co Scooby-Doo z 2020 roku.

Piękna wizualizacja animacji

Kiedy jednak zostawiamy tego rodzaju refleksję, skupiamy się na szczegółach. To, że termin „Kubo i dwie struny online” wygląda pięknie, to jedno, a druga to, że jest to pięknie opowiedziana historia o sile więzi rodzinnych, odpowiedzialności, życzliwości, radzeniu sobie ze stratą i akceptowaniu ludzkich niedociągnięć. Najwyraźniej jest ozdobiony dziecięcymi ramkami przygodowymi, więc mówimy o typowej podróży grupy bohaterów i modeli przygodowych, a tym, co wyróżnia Cube’a od innych, jest niezwykła dojrzałość tej animacji. .

Obaj mieli wypadki, ale Sararia spędzała dni w katatonii. Jej syn Kuba opiekuje się nią od dzieciństwa. Rano zaczyna go karmić – Sararia nie może jeść sama – a następnie bierze szamana matki na plecy i idzie do wioski, aby zarobić pieniądze. Działa jako rodzaj barda i opowiada historie o użyciu legendarnego samuraja Hansa. Nie są to jednak zwykłe historie: podobnie jak jej matka, Kuba wyraża magię. Z jego pomocą wyrzuca ruchome liście, które składają się na origami, aby skakać, latać i walczyć z innymi kostkami.

Kuba zawsze wraca do matki po zmroku. Za każdym razem, gdy budzi się ze swojej głupoty, Sarat mówi synowi, że nie może wyjść o zmroku, ponieważ jego dziadek i ciotka zgubili go, by na nich spojrzeć – goniąc ich, zanim Sararia go zaatakowała. Jednak gdy wioska świętuje jej śmierć, Kuba nie wraca do domu na czas, ponieważ postanowił połączyć siły ze swoim ojcem, który zmarł w obronie – legendarnym chanelowskim świecie – i opowiedzieć swoje historie. 

Kubo i dwie struny chomikuj

Bardzo dobra ocena bajki

Jednooki sześcian mieszka z matką w jaskini na końcu skromnego kamienia. Podczas gdy chłopiec i jego rówieśnicy musieli cieszyć się urokiem swojej młodości, musiał szybko dorosnąć i być wystarczająco odpowiedzialny, aby troszczyć się o swoją zagubioną matkę. Dlatego codziennie podróżuje do małego miasteczka w dolinie i zarabia pieniądze, opowiadając wspaniałe historie. Wyposażony w bezwstydną i niespokojną magię może ożywić postacie z origami, przedstawiając swoje epickie historie pełne samurajów i potworów w brzmieniu japońskiego instrumentu. Niestety, Kuba nigdy ich nie powstrzymuje, ponieważ jego mama prosi go, aby poszedł do domu przed zmrokiem. Ale to nie tylko wynalazek bezpiecznego rodzica, a Kuba musi wkrótce przyjść.

Kiedy chłopiec zapomina o zakazie i nadal nie wraca do domu pomimo słońca za horyzontem, w nocy pojawiają się dwie ciemne duchy – kubańskie ciotki przysłane przez jego dziadka – księżyc. Królu, przestań kończyć to, co się zaczęło i ukradnij drugie oko. Aby się uratować, chłopiec musi stać się jednym ze swoich bohaterów – a dokładniej opowieści, które słyszy od swojej matki.

 

Kubo i dwie struny
Kubo i dwie struny
Kubo i dwie struny
Kubo i dwie struny
Polski tytuł Kubo and the Two Strings
Ocena widzów 7.8 113,776 votes
Ocena TMDb 7.7 2,461 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.