Źródła Wideo 487 Views

  • Scooby-Doo! 1080p HDezalukaj.pl
Scooby-Doo!

Scooby-Doo!

May. 15, 2020USA94 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos
what going on?

Opis całego filmu:

Co warto wiedzieć o całym filmie Scooby-Doo?

Scooby-Doo 2020 jest prawdopodobnie obok Smerfów obok najbardziej znanej marki Hanna Barber. Spotkał Batmana i WWE na nowym DVD z przygodami. Firma ciężko pracuje, aby pamiętać o naszym pięknym psie. Nie zawsze mają szczęście. Nadal nie mogę się pozbyć 2000 i 2002 roku. Koszmar aktorki wrócił do bohatera, aby zrozumieć swoją historię i przedstawić go nowemu pokoleniu widzów. Więc Scooby-Doo otrzymujemy prolog wyjaśniający, jak rozwijała się ta wieczna przyjaźń między psem a chłopcem. Kampania rozpocznie się za 10 lat. Słynny zespół Kudłaty, Scooby, Fred, Velma i Daphne chcą, aby ich detektywi mieli wyższy poziom profesjonalizmu. Znalazł nawet spokojnego inwestora, Simona Kovela, który mógłby mu przekazać pieniądze.

Warunkiem jest to, że Scooby i Kudłaty muszą zostać usunięci ze społeczności, ponieważ uważa, że ​​nie wnoszą oni wkładu. Nasz bohater osobiście to akceptuje. Podróżuje nie czekając na przyjaciół. Ta sama Dana jest atakowana przez roboty Diki Dastardly, które próbują zastrzelić swój żal. Na szczęście Błękitny Sokół uratował go w ostatniej chwili. Tutaj zaczyna się cała przygoda.

Pierwsza pełnometrażowa odsłona Scooby-Doo online

Scooby-Doo online powraca do pomysłu stworzenia spójnego wszechświata, w którym żyje każdy bohater – bohater znany z kreskówki Hannah Barber. To nie jest oryginalny DC lub Marvel, ale spójna strategia biznesowa. Wreszcie, widzieliśmy grupę telewizyjną Hannah Barber podczas TVP2 w latach 80., gdzie bohaterowie poznawali również jogę przez poszukiwacza skarbów. Myśl zatrzymała się na chwilę, a teraz wrócił. W ten sposób nowi widzowie mogą rozpoznać obrazy, których nie znają, kapitana Cavmana lub Dee Dee Sykes w tej samej kreskówce. W końcu wszechświat Hanny Barber jest ogromny i zawiera wiele zapomnianych postaci, takich jak długo niewidzialni detektywi Pchełk, Jabberjaw, Funky Phantom i Hong Kong Phooey. Możesz zobaczyć niektóre z tego filmu, po prostu ich poszukaj.

Scooby Doo Film Online

Scooby Doo to świetne kino familijne dla młodych i starszych

Nie jest to jednak bezpośrednia kontynuacja serii, a film można łatwo pokazać jako osobną część. Animacja Vincenta Van Gouli (lokalny odpowiednik Dr. Strange) rozpoczyna się od przedstawienia demonicznego plemienia, podsumowującego wszystkie ważne wydarzenia i przygotowującego widza do ostatecznej podróży duchów przed 13 rozdziałem. Okej, ale co z zespołem detektywów? Ciekawe dzieci uczestniczyły również w pozornie normalnych czynnościach i ostatecznie nękały przypadkową osobę. W tych okolicznościach sprawa została zbadana przez lokalną policję, a grupa została tymczasowo rozwiązana. Emerytura młodzieżowa nie trwała jednak długo. Po chwili sprzedaży starych narzędzi w starym garażu, Van Ghoul wzywa do ocalenia naszej rzeczywistości.

Cały Film Scooby-Doo to brzmi jak wymówka, a nie zaprzeczenie. Nie sądzę, aby była to specjalna strona, ponieważ Scooby-Doo nigdy nie był zaznajomiony z historiami, które specjalnie badał. Najważniejsze było zaciekawienie widzów, a pisarze wciąż odnosili sukcesy. Chociaż większość zygzaków jest przewidywalna, historia jest naprawdę dobrze widziana i determinowana przez znane i popularne postacie oraz łatwy humor. Bałem się, że niektóre bardzo złe elementy i postacie powrócą z głównej prasy, ale na szczęście uratowały mnie przed cierpieniem.

Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Scooby-Doo!
Original titleScoob!
IMDb Rating5.8 6,734 votes
TMDb Rating8 823 votes

Reżyser

Tony Cervone
Reżyser

Obsada

Will Forte isShaggy Rogers (voice)
Shaggy Rogers (voice)
Frank Welker isScooby-Doo / Pterodactyl (voice)
Scooby-Doo / Pterodactyl (voice)
Mark Wahlberg isBlue Falcon (voice)
Blue Falcon (voice)
Jason Isaacs isDick Dastardly (voice)
Dick Dastardly (voice)
Gina Rodriguez isVelma Dinkley (voice)
Velma Dinkley (voice)
Zac Efron isFred Jones (voice)
Fred Jones (voice)
Amanda Seyfried isDaphne Blake (voice)
Daphne Blake (voice)
Kiersey Clemons isDee Dee Skyes (voice)
Dee Dee Skyes (voice)
Ken Jeong isDynomutt
Dynomutt
Tracy Morgan isCaptain Caveman (voice)
Captain Caveman (voice)
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali
Gołąbeczki
Ant-Man i Osa
Toy Story 4
Wytańcz to
Kocham cię, głuptasie
Sky Sharks
Tajni i fajni
The Kissing Booth 2
Justice League Dark: Ostatnia wojna
Selfie Dad
Pinocchio
×
Udanego seansu!