Matrix Zmartwychwstania - OGLĄDAJ ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Matrix Zmartwychwstania

Matrix Zmartwychwstania - OGLĄDAJ ZALUKAJ ONLINE

Dec. 16, 2021Germany148 Min.R
Twój głos: 0
6 1 głos

Opis filmu

Gdzie oglądać cały film Matrix Zmartwychwstania online?

Neo, grany przez Keanu Reevesa, złożył najwyższą ofiarę w oryginalnej trylogii Matrixa, by ocalić cywilizacje ludzi i maszyn przed złym Smithem (Hugo Weaving). Ponieważ zakłada się, że nasz bohater powróci w odległej przyszłości, zawsze wydawało mi się to trochę na wyrost. I wygląda na to, że Neo, którego znaliśmy, również został wymazany z istnienia, gdy Matrix został zresetowany w środkowej trzeciej części 2003 roku. Debiutancki zwiastun The Matrix Resurrections to potwierdza.

Matrix 4/Matrix Resurrections będzie miał miejsce po wydarzeniach z Matrix Revolutions z 2003 roku, a jego fabuła wciąż pozostaje tajemnicą. Jedną z niewielu rzeczy, które wiemy na pewno, jest to, że Neo i Trinity powrócą, by ponownie wcielić się w swoje role w nadchodzącym filmie. Jednak pod koniec trylogii, obie ich postacie wydają się być uśmiercone.

Fabuła zaskoczy swoich widzów

Fabuła tego filmu jest dość podobna do tej z pierwszego. Każdy z nich może być niemalże powiązany z jakimś wielkim wydarzeniem z przeszłości. Nie musisz nawet myśleć o nakreśleniu wielkich wydarzeń w filmie, ponieważ film robi to za ciebie. Kilka momentów z pierwszego filmu pojawia się w tym filmie i jest odtwarzanych bez końca. Chociaż mają one rolę w historii, są one również źródłem nostalgii. Chociaż Christina Ricci pojawia się tylko w kilku scenach, jeden z bohaterów żartuje nawet, że nie jest ona jego pracodawcą. Nigdy jednak nie jest jasne, czy jest ona dyrektorem marketingu, czy też nie; decyduje natomiast o tym, jak sequel Matrixa zostanie pokazany widzom.

Kiedy Keanu wraca do biura Groffa, ten mówi mu, że Warner Bros jest zainteresowane produkcją i że są gotowi pracować z Groffem i jego zespołem lub bez niego. Chcą nas wciągnąć na pokład tak szybko jak to możliwe, realizując nasze opcje kontraktowe. W myślach zastanawiałem się, czy jest jakieś niebezpieczeństwo w powrocie do świata Matrixa jeszcze raz, a może nawet kilka razy.

„Piękny i dziwny” – tak jeden z dramaturgów opisuje nadchodzący film Matrix Resurrections, który wejdzie do kin 16 listopada. Z wywiadu udzielonego gazecie dowiadujemy się, co współscenarzysta David Mitchell sądził o gotowym obrazie, gdy go zobaczył.

Matrix Zmartwychwstania to kontynuacja warta uwagi

Rewolucje od samego początku miały podstawową wadę i teraz jest jasne, że tak właśnie było. Pierwsze wrażenia były takie, że studio i twórcy podjęli nieoczekiwaną decyzję, wypuszczając film zaledwie sześć miesięcy po The Matrix Reloaded. Wachowscy chcieli jeszcze bardziej opóźnić premierę swojego długo oczekiwanego sequela. Ponieważ sequele to w zasadzie jeden duży film, uznali, że wypuszczenie ich w odstępie dwóch miesięcy będzie wygodne. Mieli rację. Pomimo nalegań WB na 12-miesięczne zobowiązanie, firma ostatecznie zgodziła się na 6-miesięczne. Patrząc z perspektywy czasu, możliwe, że nawet tak wąskie okienko przeszkodziło filmowi, ponieważ machina hype’u nie mogła się zregenerować tak szybko, jak w przypadku poprzedniego filmu.

Jak mówi gwiazda „Matrixa” Neil Patrick Harris, metoda reżysera Lany Wachowskiego na robienie filmów jest jak „filmowanie w ruchu”. Nie wydawało się to ogromne, ponieważ Harris powiedział Variety na początku tego roku, że byli „w swoim słodkim punkcie”, który obejmuje filmowanie w ruchu i filmowanie przy naturalnym świetle. Na uwagę zasługuje również nowość, tytuł King’s Man: Pierwsza misja Online.

Dystopijna przyszłość, w której maszyny bez naszej wiedzy przejęły władzę nad naszym światem, została przedstawiona w pierwszym filmie, na który duży wpływ miały takie gatunki jak cyberpunk i anime. Sztuczna inteligencja nakazuje ludziom podporządkowanie się, aby zebrać energię poprzez wykorzystanie symulowanej rzeczywistości. Jeśli chodzi o Matrixa, pomysł znudzonego pracownika biurowego, który dorabia jako haker komputerowy i próbuje uciec z symulacji był dobry. Trinity Moss, prawdziwa dama z zamiłowaniem do wykonywania manewrów walki z grawitacją, ubrana w śliską czarną skórę, również pomogła.

Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Polski tytuł The Matrix Resurrections
Ocena widzów 8.7 26 votes
Ocena TMDb 9.1 14 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.