CAŁY FILM Morska bestia ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Morska bestia

Morska bestia - ZALUKAJ ONLINE

Jun. 24, 2022USA115 Min.PG
Twój głos: 0
6 1 głos

Opis filmu

Morska bestia gdzie obejrzeć cały film?

Morska bestia to porywająca opowieść o młodej sierocie, która trafia na statek polujący na morskie potwory i rozpoczyna podróż, która może zmienić bieg historii. Film zawiera animowaną, pełną przemocy akcję oraz potencjalnie przerażające obrazy gigantycznych potworów morskich atakujących statki i siejących spustoszenie na świecie. Łowcy potworów używają szerokiego asortymentu broni do walki i odbierania życia ogromnym bestiom (włócznie, armaty, itp.). W wyniku zamieszek i walk młody człowiek doznaje poważnych obrażeń, a w jednej ze scen pojawia się przebłysk krwi. Szermiercze pojedynki na miecze i niebezpiecznie bliskie utonięcia przeplatają się ze scenami, w których dorosły trzyma w ręku pistolet, a dziecko wymachuje nożem.

W powieści Morska bestia, dzielne wysiłki łowców potworów przyniosły liczbę potworów morskich wzdłuż wybrzeża królestwa Trzech Mostów do punktu, w którym są one prawie wymarły. Jest jednak jedna bestia, której nie udało im się jeszcze schwytać: Czerwony Bluster. Kapitan Crow of the Inevitable, któremu głosu użycza Jared Harris, z chęci zemsty dąży do zamordowania bestii, która ukradła mu oko. Robi targ z królem i królową, którzy zbudowali własny statek i grożą zwolnieniem łowców, jeśli nie są one skuteczne w przechwytywaniu Red Bluster po jednej ostatniej próbie.

Jak oglądać Morska Bestia online?

Jak łowcy przygotować się do podróży z powrotem do morza, dochodzą do wniosku, że mają pasażera na gapę: młoda dziewczyna o imieniu Maisie (grany przez Zaris-Angel Hator), którego rodzice zginęli, gdy byli na pokładzie statku, który był polowanie na potwory. Ona również ma ambicję, aby pewnego dnia zostać łowcą i zdobyć doświadczenie w pracy na pokładzie Inevitable. Jednak w trakcie swojej podróży uświadamia sobie, że niektóre rzeczy, które zawsze uważała za prawdziwe, mogą nie być takie, jak się wydają. Nawiązuje przyjaźń z Jacobem, granym przez Karla Urbana, który ma zostać kapitanem statku Inevitable. Jacob jest odważny i szybki w działaniu. W miarę upływu porywającej historii para odkrywa, że w każdej sytuacji nie zawsze jest tak, jak się wydaje.

Morska bestia
Morska bestia
Morska bestia
Morska bestia
Morska bestia
Morska bestia
Morska bestia
Morska bestia
Morska bestia
Morska bestia
Polski tytuł The Sea Beast
Ocena widzów 7.1 19,035 votes
Ocena TMDb 7.6 445 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.