Pogromcy duchów: Dziedzictwo - OGLĄDAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
3 godziny 48 minut 13 sekund

Pogromcy duchów: Dziedzictwo

Pogromcy duchów: Dziedzictwo

Nov. 11, 2021Canada124 Min.PG-13
Twój głos: 0
7 1 głos

Opis filmu

Cały film Pogromcy duchów: Dziedzictwo do obejrzenia online

Jason Reitman wyreżyserował i napisał scenariusz wraz z Gilem Kenanem do przerażającego komediowego filmu. Kiedy Pogromcy duchów: Dziedzictwo ukazało się w 2021 roku. Weaver i Murray ponownie wcielą się w swoje role z pierwszego filmu, a Carrie Coon i Finn Wolfhard dołączą do Mckenny Grace i Paula Rudda w nowej obsadzie.

W filmie występują również Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Annie Potts i Sigourney Weaver. Reitman, który wyreżyserował zarówno Ghostbusters (1984), jak i Ghostbusters II (1989), jest również producentem filmu, co czyni go czwartym filmem z serii Ghostbusters, a także sequelem. Trzydzieści dwa lata po wydarzeniach z ostatniego filmu, historia zaczyna się znowu. Kiedy samotna matka i jej dwoje dzieci migrują do małego miasteczka w Oklahomie, odkrywają powiązania swojej rodziny z oryginalnymi Pogromcami Duchów, a także ukryty rodowód swojego dziadka.

W przeciwieństwie do poprzedniego filmu, Pogromcy duchów: Dziedzictwo wygląda na poczęte przez dorosłego. Pierwszy film był jak poważna akcja gra przygodowa, w której czterech przyjaciół walczy ignorant system podczas ratowania planety od apokaliptycznych duchów.

Czy jest produkcja warta uwagi?

Pogromcy duchów: Dziedzictwo jest tym, który wyskakuje mi do przeglądu filmowego w ten weekend. Aby zrównoważyć mój pesymizm co do życia pozagrobowego, stworzono dla filmu pozytywną przeszkodę. W kinie twój fotel porusza się w czasie z akcją na ekranie, podobnie jak w kinie w parku rozrywki. Jako ktoś, kto nigdy wcześniej nie robił czegoś takiego, wierzyłem, że zwiększy to moje szanse na czerpanie przyjemności z Ghostbusters: Afterlife.

Przez cały czas trwania filmu, punkt ciężkości przesuwa się z akcji na komedię, z różnymi odniesieniami, cytatami i aluzjami do poprzednika filmu (tego pierwszego, oczywiście, ponieważ nie ma nic wspólnego z mniej lubianym Ghostbusters 2). Gdy film zbliża się do finału, nie jest już tajemnicą, że pewne znane twarze będą zaangażowane i tylko najbardziej zatwardziały cynik będzie w stanie zignorować ścisk w gardle.

Cały film to kontynuacja poprzednich filmów o Pogromcach Duchów, w której zarówno starzy, jak i nowi Pogromcy Duchów spotykają się ponownie, by powstrzymać powrót Gozera, który od dawna jest w planach.

Pogromcy duchów: Dziedzictwo to niesamowite odnowienie po polsku

Jako bezpośredni sequel hitowej komedii grozy z 1984 roku wyszło niesamowite odświeżenie. Także ukłon w stronę zabawek Ghostbusters, kreskówki Ghostbusters i po prostu stara nostalgia za minioną epoką. W Pogromcy duchów: Dziedzictwo  jest kilka zmian wprowadzonych do serii polowań na duchy, aby być pewnym. Choć pierwotnie reżyserem był Ivan Reitman, tym razem produkcją zajął się Jason Reitman, a w filmie nie brakuje fanowskich aluzji przypominających te z oryginalnych filmów. Warto obejrzeć również cały film Dziewczyny z Dubaju.

Prosta, nieskomplikowana więź między kluczowymi bohaterami pomogła wszystkim poprzednim filmom „Pogromców duchów”, ale ich młodzieńcze ustawienia rzadko są humorystyczne. Jest jeden moment, który zawiera większość wizualnego komizmu filmu i wygląda jak scena, która została przypadkowo wstawiona do tego obrazu.

Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Polski tytuł Ghostbusters: Afterlife
Ocena widzów 7.7 2,827 votes
Ocena TMDb 7.6 121 votes

Reżyser

Obsada

Paul Rudd isGary Grooberson
Gary Grooberson
Carrie Coon isCallie Spengler
Callie Spengler
Logan Kim isPodcast
Podcast
Bill Murray isDr. Peter Venkman
Dr. Peter Venkman
Dan Aykroyd isDr. Raymond Stantz
Dr. Raymond Stantz
Ernie Hudson isWinston Zeddemore
Winston Zeddemore
Annie Potts isJanine Melnitz
Janine Melnitz
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.