CAŁY FILM Pogromcy duchów: Dziedzictwo ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Pogromcy duchów: Dziedzictwo

Pogromcy duchów: Dziedzictwo - ZALUKAJ ONLINE

Nov. 11, 2021Canada124 Min.PG-13
Twój głos: 0
7 1 głos

Opis filmu

Cały film Pogromcy duchów: Dziedzictwo do obejrzenia online

Jason Reitman wyreżyserował i napisał scenariusz wraz z Gilem Kenanem do przerażającego komediowego filmu. Kiedy Pogromcy duchów: Dziedzictwo ukazało się w 2021 roku. Weaver i Murray ponownie wcielą się w swoje role z pierwszego filmu, a Carrie Coon i Finn Wolfhard dołączą do Mckenny Grace i Paula Rudda w nowej obsadzie.

W filmie występują również Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Annie Potts i Sigourney Weaver. Reitman, który wyreżyserował zarówno Ghostbusters (1984), jak i Ghostbusters II (1989), jest również producentem filmu, co czyni go czwartym filmem z serii Ghostbusters, a także sequelem. Trzydzieści dwa lata po wydarzeniach z ostatniego filmu, historia zaczyna się znowu. Kiedy samotna matka i jej dwoje dzieci migrują do małego miasteczka w Oklahomie, odkrywają powiązania swojej rodziny z oryginalnymi Pogromcami Duchów, a także ukryty rodowód swojego dziadka.

W przeciwieństwie do poprzedniego filmu, Pogromcy duchów: Dziedzictwo wygląda na poczęte przez dorosłego. Pierwszy film był jak poważna akcja gra przygodowa, w której czterech przyjaciół walczy ignorant system podczas ratowania planety od apokaliptycznych duchów.

Czy jest produkcja warta uwagi?

Pogromcy duchów: Dziedzictwo jest tym, który wyskakuje mi do przeglądu filmowego w ten weekend. Aby zrównoważyć mój pesymizm co do życia pozagrobowego, stworzono dla filmu pozytywną przeszkodę. W kinie twój fotel porusza się w czasie z akcją na ekranie, podobnie jak w kinie w parku rozrywki. Jako ktoś, kto nigdy wcześniej nie robił czegoś takiego, wierzyłem, że zwiększy to moje szanse na czerpanie przyjemności z Ghostbusters: Afterlife.

Przez cały czas trwania filmu, punkt ciężkości przesuwa się z akcji na komedię, z różnymi odniesieniami, cytatami i aluzjami do poprzednika filmu (tego pierwszego, oczywiście, ponieważ nie ma nic wspólnego z mniej lubianym Ghostbusters 2). Gdy film zbliża się do finału, nie jest już tajemnicą, że pewne znane twarze będą zaangażowane i tylko najbardziej zatwardziały cynik będzie w stanie zignorować ścisk w gardle.

Cały film to kontynuacja poprzednich filmów o Pogromcach Duchów, w której zarówno starzy, jak i nowi Pogromcy Duchów spotykają się ponownie, by powstrzymać powrót Gozera, który od dawna jest w planach.

Pogromcy duchów: Dziedzictwo to niesamowite odnowienie po polsku

Jako bezpośredni sequel hitowej komedii grozy z 1984 roku wyszło niesamowite odświeżenie. Także ukłon w stronę zabawek Ghostbusters, kreskówki Ghostbusters i po prostu stara nostalgia za minioną epoką. W Pogromcy duchów: Dziedzictwo  jest kilka zmian wprowadzonych do serii polowań na duchy, aby być pewnym. Choć pierwotnie reżyserem był Ivan Reitman, tym razem produkcją zajął się Jason Reitman, a w filmie nie brakuje fanowskich aluzji przypominających te z oryginalnych filmów. Warto obejrzeć również cały film Dziewczyny z Dubaju.

Prosta, nieskomplikowana więź między kluczowymi bohaterami pomogła wszystkim poprzednim filmom „Pogromców duchów”, ale ich młodzieńcze ustawienia rzadko są humorystyczne. Jest jeden moment, który zawiera większość wizualnego komizmu filmu i wygląda jak scena, która została przypadkowo wstawiona do tego obrazu.

Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Polski tytuł Ghostbusters: Afterlife
Ocena widzów 7.7 2,827 votes
Ocena TMDb 7.6 121 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.