CAŁY FILM Uncharted ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Uncharted

Uncharted - ZALUKAJ ONLINE

Feb. 10, 2022USA116 Min.PG-13
Twój głos: 0
9 1 głos

Opis filmu

Uncharted – film na podstawie gry

Kiedy pojawia się nowy film o grze Uncharted, przychodzi mi na myśl tylko jedna rzecz. Rzadko się zdarza, by filmy oparte na grach wideo zdobywały Oscary za wybitne osiągnięcia. Można ustalić, ile powstało przyzwoitych filmów i ile rozdano Złotych Malin. To znana i lubiana seria gier wideo, jak więc radzi sobie jej filmowa adaptacja?

Popularna seria gier wideo „Uncharted” została zaadaptowana na film przez Naughty Dog, studio odpowiedzialne za te gry. Głównymi bohaterami są Tom Holland i Mark Wahlberg. Moim zdaniem film nie posiada żadnych cech gry na PlayStation, które uczyniły ją tak popularną. Jest to zwykła gra dla dzieci, która w żaden sposób nie wykorzystuje mocy oryginalnej gry konsolowej.

Gdzie oglądać cały film Uncharted online?

W 2007 roku na PlayStation ukazała się wersja Uncharted: Fortuna Drake’a, który okazał się wielkim hitem. Gra przyniosła korporacji miliard dolarów przychodu. Gracze na całym świecie natychmiast zakochali się w Nathanielu. Porównywali go do Indiany Jonesa i Lary Croft, ponieważ podróżował po świecie w poszukiwaniu zaginionych skarbów. Do dziś istnieją zremasterowane wersje tej gry na wszystkie systemy PlayStation, co dowodzi, jak wielką popularnością cieszy się ona do dziś. Ze względu na ten sukces krytyczny i komercyjny, przedstawiciele Sony byli zachwyceni perspektywą nakręcenia filmu większego niż kiedykolwiek wcześniej.

Choć o tych planach mówiło się już od jakiegoś czasu, studio postanowiło z różnych powodów z nich zrezygnować. Nikt jednak nie miał szczerej wiary w to, że projekt może się udać. Filmy oparte na grach wideo mają kiepską reputację.

Interesowali się historią. Szczególnie zafascynowała ich przedstawiona w filmie podróż Ferdynanda Magellana przez świat. Według legendy żeglarze przewozili znaczną ilość złota, ale w trakcie podróży zgubili je. Miejsce to znają tylko ci, którym udało się przeżyć podróż. Sam i jego brat, planowali wybrać się na wycieczkę, ale Sam zniknął po tym, jak został zmuszony do opuszczenia sierocińca, w którym obaj dorastali.

Pracując jako barman w Nowym Jorku, Nate oczarowuje kobiety swoją wiedzą na temat nocnego życia miasta, którą przekazuje im w zamian za ich uczucia. Robi to, co do niego należy, czyli podkrada się do nich i chwyta to, czego nie zauważają. Victor Sullivan nie przepada za nim. Pewnej nocy zwraca uwagę Drake’a i zaczyna okradać rapera z jego pieniędzy. Ich podróż zaprowadzi ich do wielu zapierających dech w piersiach i niebezpiecznych miejsc. Santiago Moncada (Antonio Banderas), jego najemniczka Jo Braddock (Tati Gabrielle) oraz inteligentna Chloe Frazer (Tati Gabrielle) mają na pieńku w tym thrillerze (Chloe Frazer). Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Antonio Banderas (Sophia Ali).

Niezachęcające recenzje całego filmu Uncharted

Realizując film „Uncharted”, twórcy kierowali się modelem zwanym „origin”, co oznaczało pokazanie, jak powstał główny bohater i ustawienie jego pionków. Ruben Fleischer korzysta z postaci, które w tej chwili nie są dla niego odpowiednie. W ciągu ponad dwóch godzin pokazano nam kilka wątków i scenariuszy z całej gry. W połączeniu tworzą one estetycznie niezrównoważoną całość. Jeśli szukasz kompilacji typu „best of”, znajdziesz tu klipy z wcześniejszych filmów, takich jak Among Thieves czy The Lost Legacy, użyte po to, by dać nam poczucie, że jest jeszcze coś więcej. Z tego powodu nadążanie za pomysłami reżyserów może być trudne.

Dobrym wyborem może być wybranie całego filmu Miłość, Seks & Pandemia.

Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Uncharted
Polski tytuł Uncharted
Ocena widzów 6.7 29,816 votes
Ocena TMDb 7.2 427 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.