CAŁY FILM Moonfall ZALUKAJ ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZYSKAJ DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH PRODUKCJI
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY I SERIALE
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Moonfall

Moonfall - ZALUKAJ ONLINE

Feb. 03, 2022Hong Kong130 Min.PG-13
Twój głos: 0
5 1 głos

Opis filmu

Moonfall Gdzie oglądać?

Pomimo tego, jak kusząca jest początkowa scena filmu w „Moonfall”, później scenariusz wygląda tak, jakby był tworzony na kolanach przez aktorów. Patrick Wilson i Halle Berry sprawiają w filmie wrażenie uwięzionych w klatce, i dokładnie tak się czują. W tym filmie John Bradley portretuje KC Housemana, postać graną przez Bradleya. To, czego nie wiemy, to fakt, że zamierza nam o tym opowiedzieć. Fakt, że jest tak szczęśliwy sprawia, że trudno patrzeć na jego zachowanie. Wnosi on do filmu dużo życia i wigoru. Kiedy pracownik fast-foodu uzyskał dostęp do uniwersytetu, odkrył, że orbita księżyca uległa zmianie. W porównaniu do pozostałych bohaterów, ten ma zupełnie inne szczęście niż oni. Jednak gra aktorska KC Housemana w tym filmie była całkowicie przesadzona.

Fabuła serialu kręci się wokół astronauty Briana Harpera, znanej i szanowanej postaci w świecie eksploracji kosmosu (w tej roli Patrick Wilson). Podczas pracy przy naprawie satelity w 2011 roku należy powiadomić władze, jeśli zostanie się zranionym przez dziwną pozaziemską technologię. Choć towarzysz Harpera zginął na oczach kosmonauty, ten zdołał jeszcze uratować statek kosmiczny. Statek kosmiczny, na pokładzie którego znajduje się nieprzytomna nawigatorka Jocinda Fowler, jest wciąż nienaruszony i bezpieczny (Halle Berry). W wyniku decyzji NASA o utrzymaniu w tajemnicy wyników badań jednego z astronautów, astronauta zostaje zwolniony. Oglądaj Moonfall na ezalukaj, czyli prawie dwu godzinny seans.

Gdzie obejrzeć cały film Moonfall online?

Minęło dziesięć lat, odkąd K.C. Houseman odkrył, że Księżyc wypadł z orbity i zbliża się do Ziemi, a on sam jest teraz kosmicznym teoretykiem spiskowym. Ponieważ nie ma telefonu, Houseman nie może porozumieć się z NASA. Miejsce pobytu Harpera jest poszukiwane z tego powodu. Wierzy, że on i Harper mają szansę ocalić planetę od zapomnienia. Fowler tymczasem stał się kluczowym członkiem zespołu przywódców NASA. Mogą polegać na nim, aby pomóc im w ich pracy. Oglądaj więc Moonfall, jeżeli jesteś fanem filmów sci-fi.

Krótkie retrospekcje są ujawnione dla dwóch z trzech kluczowych postaci w 2011 roku, a mianowicie astronautów Brian Harper i Jocinda Fowler. Fraktalny rój atakuje i zabija jednego członka załogi w dziwnych okolicznościach. Kiedy satelita badawczy zostaje zniszczony w ten sposób, powoduje to również śmierć trzeciego członka zespołu, ale nie jest to przedstawione w filmie. Po tym, Fowler przechodzi i Harper jest zwolniony z NASA, ponieważ nikt nie wierzy jego opowieść, tym samym kończąc swoją karierę NASA. Harper był w stanie przynieść części promu kosmicznego z powrotem na ziemię.

Sprawdź najnowszy cały film Patryka Vegi Miłość, Seks & Pandemia online.

Moonfall to film sci-fi

Ani fabuła, ani rozwiązanie nie trzymają się kupy, a w rezultacie film wypada blado. Mimo to większość filmu podobała mi się. Robienie efektów specjalnych nie wymaga bycia naukowcem od rakiet. Kiedy zobaczysz je na żywo na dużym ekranie, wyglądają o wiele lepiej. Pierwszoplanowe postacie da się lubić, a ich archetypiczne twarze są jeszcze bardziej sympatyczne ze względu na humorystyczne rzeczy, które mówią.

Szczerze mówiąc, radziłbym nawet ludziom zignorować wynik i po prostu iść dobrze się bawić zamiast tego. Przez ostatnie 30 minut ciągle sprawdzałem zegarek, żeby zobaczyć ile czasu mi zostało. To wielki nietakt patrzeć na zegarek podczas takiego filmu. Jeśli jesteście fanami filmów o końcu świata, to myślę, że powinniście to zobaczyć. Podobny wniosek można wysnuć o ludziach, którzy są bardziej oddani swojej pracy.

Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Polski tytuł Moonfall
Ocena widzów 5.3 7,686 votes
Ocena TMDb 6 114 votes
36 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz.